Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Sucha skóra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Mam bardzo wysuszoną skórę. Stosowałam już naprawdę mnóstwo balsamów itp. Jednak to nic nie daje - cały czas czuję że moja skóra jest okropna... szczególnie na nogach i rękach... Co mogę zrobić?
Przekonałam się, że naturalne kosmetyki mają lepszy skład, co przekłada się na działanie na ciało. Używam teraz olejku witaminowego balansującego Hildegard Braukmann i dzięki temu, że ma on tak dobry skład moja skóra stała się odżywiona i zregenerowana. Ładnie pachnie, więc jest idealny także do masażu ciała.
To prawda, że naturalne kosmetyki do twarzy mają lepszy skład. Dawniej stosując produkty drogeryjne często męczyłam się z trądzikiem. Od jakiegoś czasu używam kosmetyków z eshopannabelle. Skóra wygląda dużo zdrowiej i co najważniejsze nic nowego nie wyskakuje.
A spróbuj może takich zabiegów jak np z Restylane Skinboosters Wink Bardzo fajny zabieg, super nawilża skórę, jest jędrna, sprężysta.
Niestety na jesieni oraz w zimę moja skóra ma większą tendencję do przesuszania się co niestety nie jest zbyt przyjemne. Dlatego niezbędna stanie się jak najbardziej skuteczna pielęgnacja suchej skóry. Bez tego niestety aż widać jak skóra z dnia na dzień staje się coraz bardziej sucha i łuszcząca się.
(05-11-2019 18:35)Polya1982 napisał(a): [ -> ]Niestety na jesieni oraz w zimę moja skóra ma większą tendencję do przesuszania się co niestety nie jest zbyt przyjemne.

Ja nigdy nie miałem problemów z suchą skórą, do czasu. Ostatnio strasznie się przesusza. Zacząłem dość intensywnie trenować pływanie, więc może chlor ją jakoś podrażnia. Generalnie bym się nie przejmował, ale zaczyna mnie to męczyć. Czytałem co nieco o neutrogenie https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna...cja-ciala/. Specjalizują się w pielęgnacji suchej skóry. Może poradzicie co by było najlepsze? Znalazłem ich emulsje do bardzo suchej skóry, to chyba coś w rodzaju balsamu. Myślicie, że będzie odpowiednie? W kwestii kosmetyków nie jestem specjalistą.
szczegolnie problematyczna bywa sucha skora twarzy zimą. W okresie mrozow nietrudno podraznic sobie buzię. Powinnismy wiec zagwarantowac sobie glebokie nawilzenie a takie ndaje nam kwas hialuronowy. Oczywiscie nie mowie tutaj ze mamy isc pod igle, bo sa produkty ktore zawieraja w sobie taki kwas http://sabaithai.pl/pielegnacja-sabai-th...uronowego/ jak np maseczki. Maja swietne dzialanie nawilzajace i ochronne Smile
Miałam taki problem ze skórą na dłoniach. Cały czas podrażniona, zaczerwieniona, sucha i szorstka. Wyglądało to naprawdę niefajnie, szczególnie, że mam pracę biurową i wszystkie takie mankamenty było od razu widać, gdy przychodził petent. Mogę wam polecić octenicare krem, który zwalcza wszelkie problemy skórne i pozwala się jej szybko zregenerować. Bez problemu możecie o niego pytać w aptece, jest łatwo dostępny i to bez recepty.
Z pewnością sucha skóra wymaga wzmożonej i świadomej pielęgnacji i doboru specjalistycznych kosmetyków. W pielęgnacji cery trudnej na pewno wskazane są do stosowania produkty ajurwedyjskie. Odznaczają się one wysoko jakościowym naturalnym składem, który dba o cerę, żeby była zdrowa i nawilżona. Oczywiście taka pielęgnacja przede wszystkim wymaga systematyczności.
u mnie w okresie jesiennym najgorzej, bo zawsze mnie mega wysypuje na twarzy nie wiem od czego to zależy ale jest to strasznie niefajne i mega źle się z tym czuję. Teraz własnie poszłam do lekarza do Panoramy Radzymin na konsultację i pobrano mi wycinek do badań, aby ułatwić diagnozę i późniejsze leczenie. Nie wiem czy wiecie jeszcze, ale teraz konsultacja dermatologiczna na black friday w http://cmpanorama.pl/ jest tańsza o 30 %
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie