Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA!
Autor Wiadomość
stobejczyk
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA!
Tasiemiec jak obcy Nostromo fuj. A co do wypłukiwania złogów z okrężnicy, to muszę Wam opowiedzieć moje własne doświadczenia. Musiałam poddać się kolonoskopii, czyli sprawdzali mi wnętrze całego jelita grubego. Przed zabiegiem 3 dni byłam na diecie lekko strawnej a dzień przed dostałam 4 saszetki (nie pamiętam nazwy leku). Każdą miałam rozpuścić w litrze wody i wypijać co 15 min szklankę. Zajęło mi to całe popołudnie. Po drugim litrze zaczęłam biegać do toalety i nie było jakieś specjalnie uciążliwe. Wypłukało się ze mnie wszystko. Podczas zabiegu widziałam na ekranie wnętrze swojego jelita grubego. Nie było tam żadnych złogów. Zapytałam lekarza, a on mi odpowiedział te zabiegi rzekomego oczyszczania okrężnicy oczyszczają tylko kieszeń. Sama widzisz, powiedział, że nie ma żadnych złogów. To mit.
Co by nie kombinować najlepiej iść do dietetyka po dobrą poradę i może pomóc mamie ugotować inny obiad niż grochówka na boczku i mielone kotlety z ziemniakami.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2014 17:49 przez stobejczyk.)
08-03-2014 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - stobejczyk - 08-03-2014 17:46

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak oduczyć się jeść słodycze i schudnąć luiz 4 660 30-05-2023 21:47
Ostatni post: scyzoryk22
  Jak zdrowo i szybko schudnąć? marcela 121 63,808 07-10-2022 09:54
Ostatni post: byniek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS