Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Kosovo je Srbija"
Autor Wiadomość
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #1
"Kosovo je Srbija"
Zauważyłem że nie ma tu wątku na ten temat i chciałbym go poruszyć jakie są Wasze odczucia i czy akceptujecie niepodległość Kosowa??

Ja z mojej strony go nie akceptuję ponieważ:

Oderwanie od Serbii jej serca, kolebki, centrum państwa w dobie jego świetności - prowincji Kosowo, było ciosem zadanym narodowi serbskiemu przed czterema laty przez połączone siły NATO i UE. Polska - w wyniku decyzji premiera Tuska i min. Sikorskiego - dziś zaprzedających Niemcom i Rosji własny naród, wówczas oficjalnie znalazła się wśród ponad siedemdziesięciu krajów uznających nowe albańskie „niepodległe państwo”; honor Rzeczypospolitej uratował prezydent Lech Kaczyński - przeciwnik tegoż uznania, dzięki któremu Warszawa nie nawiązała żadnych stosunków z mafijnym tworem stworzonym na Bałkanach. Nasza Ojczyzna w istocie pozostała miejscem, z którego nieprzerwanie płynął głos dobitnie ukazujący prawdziwe stanowisko Polaków w kwestii ograbienia bratniego nam narodu z ich ziemi. Szereg demonstracji i pikiet, liczne akcje informacyjne na obszarze całego kraju, transparenty i tematyczne okrzyki na stadionach, stały aktywizm uliczny, czy wreszcie niosące wsparcie wizyty polskich patriotów w Serbii, w tym na terenie Kosowa - to wszystko działo się przez ostatnie cztery lata. Uczyniło to z Polski miejsce szczególne na mapie Europy, skalą protestu, wraz z sąsiednimi Czechami porównywalne chyba jedynie z samą Serbią.

Do dziś pamiętam jak na całym stadionie niosło się "Kosovo je Srbija" a po meczu piłkarze z Serbskiego Kosowa podbiegli do nas zaczęli bić nam brawo i nawet próbowali zanucić doping za co poszło jeszcze głośniejsze "Kosovo je Srbija" i ciągło się to jakieś dobre pół godziny
A jakie jest zdanie Wasze na ten temat.

P.S Mam nadzieję że nie złamałem żadnego regulaminu
Moje poprzednie tematy:


Weź zajeb kreskę, to przejdzie, a później to jakoś będzie.
Miał żyć w obłędzie, do końca, cierpieć, odpaść w nieznane.
Na śmierć skazany zaocznie, choć szczęście było pisane.
Jak dać se radę w tym świecie, już go nie pytam, bo wstałem,
zbyt młody jestem, człowieku, żeby napisać testament.
13-07-2012 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
"Kosovo je Srbija" - Snorlax - 13-07-2012 15:27
RE: "Kosovo je Srbija" - Misterio - 13-07-2012, 16:31
RE: "Kosovo je Srbija" - Snorlax - 13-07-2012, 16:49
RE: "Kosovo je Srbija" - Zepsuta. - 14-07-2012, 11:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS