Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze prywatne uczelnie w Krakowie. Wasze opinie
Autor Wiadomość
Anna K.
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Najlepsze prywatne uczelnie w Krakowie. Wasze opinie
Hej jeśli szukasz czegoś dla siebie w Krakowie, to z własnego doświadczenia mogę ci polecić Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Kończyłam tam ekonomie kilka lat temu. Muszę powiedzieć, że szkoła jest świetnym miejscem. Szanują swoich studentów i nie traci się tam cennego czasu. Moim zdaniem to najlepsza uczelnia niepubliczna w Krakowie. Miałam znajomych z innych szkół niepublicznych i wciąż narzekali, a to na władze uczelni, a to na problemy z załatwieniem na czas pewnych dokumentów, i jeszcze wiele innych. Ja nie mogę powiedzieć niczego takiego o mojej uczelni. No i muszę wspomnieć o bardzo profesjonalnej i świetnej kadrze wykładowczej. Profesorowie dobrze tłumaczą i przykładają się do prowadzonych przez siebie wykładów. Do tego są wyrozumiali, choć nie odbieraj tego jako objaw niskiego poziomu. Wprost przeciwnie, wszyscy utrzymują tam wysoki poziom nauczania i szkolą studentów na prawdziwych ekonomistów. Jak było na innych kierunkach ale ekonomię mogę tam polecić z całego serca.

Moje poprzednie tematy:
    20-01-2019 14:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Wiadomości w tym wątku
    RE: Najlepsze prywatne uczelnie w Krakowie. Wasze opinie - Anna K. - 20-01-2019 14:41

    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jakie studia są najlepsze dzisiaj? janecz 156 102,503 19-04-2024 15:18
    Ostatni post: maminka
      Uczelnie w Warszawie – rankingi ragerian87 6 3,163 17-07-2023 18:34
    Ostatni post: marcela

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS