Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Najlepsze prywatne uczelnie w Krakowie. Wasze opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie opinie macie na temat prywatnych uczelni ? Ja pochodzę z miejscowości przy Krakowie i szukam własnie tam dobre uczelni. Coś możecie polecić ?
Jeśli szukasz w Krakowie bardzo dobrej jakości uczelni to masz pełno tych państwowych jak AGH czy Politechnika. Osobiście mogę Ci polecić też portal http://www.uczelnie.pl/miasto/krakow/opinie/ na którym znajdziesz zestawienie innych, prywatnych uczelni. Możesz też sprawdzić opinie ludzi czy wymagania na tych uczelniach.
Ciekawe zestawienie tych uczelni, właśnie pomału się rozglądam i mi też to może pomóc. Dzięki ragerian za pomoc w imieniu swoim i innych forumowiczów ! Smile
Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
Hej jeśli szukasz czegoś dla siebie w Krakowie, to z własnego doświadczenia mogę ci polecić Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Kończyłam tam ekonomie kilka lat temu. Muszę powiedzieć, że szkoła jest świetnym miejscem. Szanują swoich studentów i nie traci się tam cennego czasu. Moim zdaniem to najlepsza uczelnia niepubliczna w Krakowie. Miałam znajomych z innych szkół niepublicznych i wciąż narzekali, a to na władze uczelni, a to na problemy z załatwieniem na czas pewnych dokumentów, i jeszcze wiele innych. Ja nie mogę powiedzieć niczego takiego o mojej uczelni. No i muszę wspomnieć o bardzo profesjonalnej i świetnej kadrze wykładowczej. Profesorowie dobrze tłumaczą i przykładają się do prowadzonych przez siebie wykładów. Do tego są wyrozumiali, choć nie odbieraj tego jako objaw niskiego poziomu. Wprost przeciwnie, wszyscy utrzymują tam wysoki poziom nauczania i szkolą studentów na prawdziwych ekonomistów. Jak było na innych kierunkach ale ekonomię mogę tam polecić z całego serca.
A ja polecam uczelnię we Wrocławiu - WSH https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-licencjackie Wyróżnia się sposobem nauczania - stawia się tam na praktyczny tok nauczania, studenci mają zapewnioną dużą ilość praktyk i staży w firmach, dzięki czemu mogą zobaczyć jak faktycznie wygląda praca w przyszłym zawodzie. Dodatkowo mocno stawiają na język obcy i wiele przedmiotów jest tam prowadzona po angielsku. Warto zajrzeć na ich stronę i wybrać kierunek zgodny z zainteresowaniami
Przekierowanie