Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyta u dentysty/ortodonty.
Autor Wiadomość
Kalamaro
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Wizyta u dentysty/ortodonty.
też nie za bardzo przepadam za wizytami u dentysty. Dlatego jak już muszę iść to wole miejsca w których wiem, ze dentysta jest miły i dobrze będę się tam czuła. Znajoma polecała mi to miejsce http://dentalavenue.pl/ortodoncja/ , ona akurat zakładała tam aparat ale mówi że atmosfera jest super. Mili i wykwalifikowani ludzie.W końcu wizyta u dentysty to przyjemność.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2015 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - Kalamaro - 02-10-2015 13:10

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wizyta u ginekologa Misia90 93 66,958 12-08-2025 22:27
Ostatni post: helena_trojanska
  Pierwsza wizyta u ginekologa i stres mirka 9 2,367 27-03-2025 16:27
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS