Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyta u dentysty/ortodonty.
Autor Wiadomość
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 545
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Wizyta u dentysty/ortodonty.
to prawda, że dobry dentysta leczy idealnie i bez bólu. Po kilku nieprzyjemnych wizytach "kasowo" juz moja noga nie przekroczy drzwi przychodni xxx. Odkąd leczę zęby w http://sanusdent.pl/ wizyty tam stają się wręcz przyjemne. Super lekarze, obsługa, nowoczesny sprzęt i bez kolejek. Miodzio Smile

Moje poprzednie tematy:
24-04-2014 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - zuzia.gola - 24-04-2014 21:39

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wizyta u ginekologa Misia90 93 66,958 12-08-2025 22:27
Ostatni post: helena_trojanska
  Pierwsza wizyta u ginekologa i stres mirka 9 2,367 27-03-2025 16:27
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS