Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie studiować ? Nie wiesz sprawdz !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam nie wiesz gdzie iść na studia , nie wiesz jaki kierunek wybrać ?? sprawdz stronę http://www.kierunki.net/wybor-kierunku-studiow . Świadomy wybór kierunków studiów .
sprawdz ofertę SGGW.
Najpierw dobrze pomyśl co chcesz w życiu robić i z czego żyć. Wielu ludzi podejmuje decyzję patrząc na przedmioty w liceum z których ma jakieś możliwe oceny i wybierają najbardziej durne kierunki. Warto poczytać jakich pracowników będzie poszukiwał rynek pracy. Może lepsza będzie szkoła policealna np. o kierunku technik informatyk. czy od razu trzeba być programistą?
Ja wyczytałam, że z uwagi na starzejące się społeczeństwo będzie brakować specjalistów zajmujących się dbaniem o nasze zdrowie. Prace znajdą osoby opiekujące się chorymi, asystenci medyczni, fizjoterapeuci. Może więc warto pomyśleć o taki kierunku jak Opiekun medyczny
Nie dbaniem o nasze zdrowie, a dbaniem o to gdzie będziemy mieszkać. Coraz mniej mamy u nas w kraju budowlańców, a w szkołach też nie jest za ciekawie pod względem chętnych na ten zawód.
Ja już wiem gdzie będę studiować. W Rzeszowie na tamtejszej Politechnice. Będę mieszkała na stancji a wynajmę ją tutaj.
A ja wybieram się do Bydgoszczy Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich. w przyszłym tygodniu odwiedzimy to biuro nieruchomości w Bydgoszczy w celu zakupu mieszkania Smile Rodzice mi je kupują Smile
Tylko że sam kierunek może ci się podobać, ale wcześniej sprawdź jakie są na nim specjalizacje oraz ścieżka kształcenia. Mówię o wszystkich przedmiotach jakie będziesz miał po drodzę. U mnie pare osob to zlało i potem odpadali jak muchy, mimo że kierunek był nie trudnySmile
UWM w Olsztynie, polecam......

____________
taxi bagażowe Warszawa
[quote='rpkraper' pid='16666' dateline='1375886182']
UWM w Olsztynie, polecam......


a może coś konkretniej ? jaki kierunek ?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie