Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie studiować ? Nie wiesz sprawdz !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Moim zdaniem warto również rozważyć również wybór szkoły policealnej aczkolwiek jeżeli mamy konkretnie ustalony kierunek zawodowy w którym chcemy się rozwijać, ponieważ ja zdecydowałam się zostać Technikiem Weterynarii i w systemie zaocznym nauka trochę czasu trwa, a dokładnie 2 lata. Do tego mają bardzo dobrze przygotowany plan nauki i nauczycieli chętnych do przekazywania wiedzy. Dzięki nim uzyskałam kwalifikacje zawodowe i teraz mogę spełniać się w zawodzie o którym marzyłam już od wielu lat Smile
Każdy powinien wybrać taki kierunek lub specjalność jaka go interesuje i w którego kierunku chciałby się rozwijać. Mnie bardzo interesuje kryminologia i kryminalistyka i postanowiłem wybrać właśnie takie studia. Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu oferuję taką specjalność i ma bardzo dobre opinie wśród studentów, więc postanowiłem spróbować swoich sił i nie żałuję. Super sprawa. Gdyby ktoś szukał ciekawego kierunku to tutaj https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/k...nalistyka/ znajdzie wszystkie informacje na ten temat.
Ja myślę o studiach w Krakowie, piękne miasto, duże możliwości? Jak myślicie? Ktoś tam studiuje? Łatwo o pracę dla studentów?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie