Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jak poznać że mnie kocha.?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Może nie będę oryginalna, ale jak poznać że dziewczyna się we mnie zakochała.?
Opowiem sytuacje.: Ostatnio zaczęłam się spotykać z taką dziewczyną. Jest fajna, miła i ogólnie się kumplujemy. Pewnego dnia kiedy obie poszłyśmy na urodziny z koleżanką graliśmy w butelkę i miała mnie pocałować. Niby wszystko na jaja, ale ona to zrobiła tak czule i prawdziwie. Jeszcze mi się przyznała że nie może beze mnie żyć. PS.; Jest bi.;d
No cóż sama jesteś dziewczyną więc sama powinnaś wiedzieć jak zachowujesz się kiedy ktoś Ci się podoba. Może powinnaś powiedzieć jej o swoich uczuciach i zapytać ją wprost co ona czuje Smile. Powodzenia.
Dziękuję.Big Grin
A co do Twojej wypowiedzi to powinnam wiedzieć i w innych wypadkach wiedziałam, ale ona jest taka inna... Wink
To może umówcie się na samotny spacer i tam sobie wszystko wyjaśnicie Smile Kto wie. Może z tego będzie miłość Smile
Z czasem się dowiesz - albo sama to zauważysz albo ona Ci to powie .... bo miłość jest piękna właśnie dlatego, że nie wszystko ma się podane na tacy, jest tajemnicza co sprawia że jest wyjątkowym uczuciem.
Wydaje mi się że objawy są takie same jak w przypadku mężczyzn Smile


_____________________
Może pogadaj z nią na poważnie - bądź szczera, wiem że to trudne ale tylko tak dowiesz się jaka jest prawda.
najbardziej trzeba zwracać uwagę na mowę ciała, a mniej na same słowa...wtedy widać o wiele więcej i można wyciągnąć wnioski
Tylko że czasami mowa ciała i zachowanie w stosunku do nas, może być spowodowane zwykła sympatią lub zauroczeniem, a od tego do miłości daleko. Dlatego też uważam że nic tak nie pomoże rozwiązać tego problemu jak szczera rozmowa.
(11-03-2013 15:09)Magda.W. napisał(a): [ -> ]Tylko że czasami mowa ciała i zachowanie w stosunku do nas, może być spowodowane zwykła sympatią lub zauroczeniem, a od tego do miłości daleko. Dlatego też uważam że nic tak nie pomoże rozwiązać tego problemu jak szczera rozmowa.

Dokładnie. Dużo osób myśli, że skoro coś takiego robi to znaczy, że coś do mnie czuje, a w rzeczywistości okazuje się to błędnym myśleniem
Stron: 1 2
Przekierowanie