Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Poprawa sylwetki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na początku przepraszam za to, jeżeli dodałam wątek do złej kategorii ^^

A teraz o co mi chodzi:
chciałabym poprawić (ogólnie) wygląd swojej sylwetki. Nie chodzi mi o to, żeby schudnąć (chociaż to też byłoby ok xP), ale żeby ciało było jędrniejsze, a nie jakieś takie rozlazłe ;/
Czy znacie/polecacie jakieś ćwiczenia?
Rany, Ty chcesz schudnąć? Z czego? ;o
A jeśli chodzi o "rozlazłe" ciało to nie wiem za bardzo jak Ci doradzić, bo z tym problemu nie mam Tongue
Ale sadzę, że fitness i peelingi i kremy ujędrniające by pomogły. Tylko musisz dbać o siebie SYSTEMATYCZNIE i nie spodziewaj się efektów po tygodniu Tongue
To moje ciało nie jest w sumie takie "rozlazłe", jak to napisałam, ale "idealne" też nie jest ;/
Generalnie niby znalazłam jakiś program z ćwiczeniami, podobno widać po nim efekty,
zobaczymy co z tego wyjdzie ; p

W sumie myślałam, że może ktoś tutaj ćwiczy regularnie i da mi jakieś "wskazówki" Smile
Nikt nie ma idealnego ciała. Pewnie przesadzasz tak jak z tymi zbędnymi kilogramami Tongue
Jesteś chudziutka i jeszcze chcesz schudnąć. Nie rozumiem takich dziewczyn. Ja sama jestem bardzo szczupła i chcę przytyć chociaż 7 kg xD
pływanie, rower, areoby Big Grin no takie korekcyjne, bo co innego schudnac a co innego poprawic wyglad sylwetki Big Grin bo co z tego ze ktos kto nie ma wgl miesni schudnie, bd wygladal jak szczupak Big Grin tu wazna jest SYLWETKA Big Grin
ciezko doradzic niewiadomo jak naprawde wyglada sytuacja

wskazana bybyla fotka całosci wtedy mozna rozmawiac
(28-08-2012 11:42)PARABOLAN napisał(a): [ -> ]ciezko doradzic niewiadomo jak naprawde wyglada sytuacja

wskazana bybyla fotka całosci wtedy mozna rozmawiac
blacklist ma temat w Pokaż się (:
(28-08-2012 11:42)PARABOLAN napisał(a): [ -> ]ciezko doradzic niewiadomo jak naprawde wyglada sytuacja

wskazana bybyla fotka całos
ci wtedy mozna rozmawiac

http://i49.tinypic.com/2mxhiqo.jpg
Zdjęcie całości... powiedzmy ; P
Nic bym nie zmieniał oprócz twarzy kota. Przy tym proponuje operację Big Grin
Lol, gdzie Ty masz to rozlazłe ciało? Masz ładną sylwetkę tylko trochę za chudą xD
Ale masz ładny brzusio Big Grin
Przekierowanie