Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Siemaneczko mordeczki :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć , jestem Kaśka , Katarzyna , Kasia. 15 lat mam. Mam nadzieje ,że spotkam tutaj fajnych ludzi Smile A i mieszkam w pięknym województwie mazowieckim.
Hej czesc i czolem Smile moze powiesz nam o sobie cos wiecej??

@Down:

Stara sie odezwala xD
SIEMA, ELO, CZEŚĆ.

Czego słuchasz młoda, masz jakieś specjalne zainteresowania?


(14-08-2012 01:01)Niesmialy napisał(a): [ -> ]@Down:

Stara sie odezwala xD

SSIJ <3 : *
Słucham rocka , czasami punka (jest naprawdę wiele zespołów ,które lubię) , oczywiście zdarzy się tak że posłucham rapu z dobrym przekazem.
Uwielbiam książki , wyjazdy, sport(pływanie , siatkówka). Kocham jeść i spać. Smile Jestem uzależniona od facebooka. A i od wielu lat jestem harcerką.
W jakiej organizacji harcerskiej jestes ?? ;> (zhp to nie harcerze ;p)
Dlaczego ZHP to nie harcerze? Tongue
Bo ich obozy i zbiorki wygladaja jak kolonie i zabawy w przedszkolu ;p
Tak, niektórych tak wyglądają. Jednak w mojej drużynie nadal jest prawdziwe harcerstwo Smile jeżeli by to były zabawy jak w przedszkolu to bym nie poświęcała tyle czasu na to.
Błażeju, miło poznać Big Grin widzę że mamy wiele wspólnegoSmile mam nadzieję że zostaniesz na dłużejBig Grin
(14-08-2012 01:23)kasskins napisał(a): [ -> ]Tak, niektórych tak wyglądają. Jednak w mojej drużynie nadal jest prawdziwe harcerstwo Smile jeżeli by to były zabawy jak w przedszkolu to bym nie poświęcała tyle czasu na to.

czyli twierdzisz ze macie pionierke, sami sobie gotujecie, a dopoki nie wykopiecie latryny to "lazicie" po krzakach??;> kazda druzyna zhp na obozie ma kanadyjki, kuchnie polowe i toi toi'e ;p zaciagnij sie do zawiszy to zobaczysz czym jest prawdziwe harcerstwo xD
Stron: 1 2
Przekierowanie