4 lata temu jeszcze były latryny, teraz masz racje , nie ma, z tego co mówisz to tylko pionierka jest. Czasy się zmieniają , mi by nie przeszkadzały żadne warunki ,ale niektórym tak. Zawiszy w mojej okolicy nie ma i ona pewnie też nie zawsze tak świetnie wygląda jak opisujesz

Jest odgornie narzucone ze na obozach nie moze byc zadnych udogodnien, wszystko trzeba samemu zbudowac, jedynie wilczki dostaja kanadyjki
Siema ^^
Witam w naszych szeregach xD
(Też z mazowasza

)
niesmnialyu jak zawsze krzywi morde ;p normalka nie przejmuj sie nim, to taki nie dowartosciowany czlowiek
W kazdym razie witam na forum i nie zrazaj sie nim

bo nie warto xd
Zaraz napisze posta nizej xD
"yy gemello cos tam cos tam"
Witam

Jestem Mateusz miło poznać
