Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wyznanie miłości na pierwszej randce/pytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mam takie pytanie ale głównie do dziewczyn, jak spostrzegacie chłopaków którzy wyznają miłość na pierwszej randce a jeśli źle to kiedy mają ją wyznać? Kiedy jest ten odpowiedni moment?
(wiem że każda z was jest inna i ma inne zdanie ale chce poznać wasze miejsce w tej sprawie)


zmieniłem nazwę tematu, tak by więcej mówiła o czym on jest, następnym razem jak będziesz zakładać temat to niech nazwa będzie mówiła o czym jest Smile /jacky
Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w serialu Jak poznałem Waszą matkę.
Miłość na pierwszej randce ? xD Idziesz na pierwszą randkę i już wiesz że kochasz tą dziewczynę :o Miłość wyznajesz wtedy kiedy to poczujesz a nie wtedy kiedy ta druga osoba tego chce Smile.
jak cos na powaznie przyiksrzy nawet nic nie bedziesz musial mowic wyjdzie samo z siebie chyba zeto rrantka w przedszkolu to wtedy dzielisz na etapy 1 wyznanie 2 chodzenie za reke itp
Ale mi chodzi jeśli się dość długo zna tę osobę i jest się pewnym że się ją kocha i pytanie brzmi czy to jej nie spłoszy czy przestraszy.
Dam ci dobra rade nie rob tego publicznie, ani przez neta ;p zabierz ja gdzies i jej to powiedz ;p nie ma co sie bawic w podchody
zgadzam się z Nieśmiałym Smile
Zależnie od sytuacji, ja z moją dziewczyną jestem od kiedy zaczęliśmy się spotykać. Tak wyszło po prostu Smile Ale żeby od razu z pierścionkiem i kwiatami itp. wylatywać to cóż. Lekka przeginka? Tak chyba rodzą się stalkerzy.
Nie da się tego zaplanować, samo wyjdzie, spontanicznie. Nie wyrywaj się z wyznaniem miłości zbyt szybko
Jeśli znasz dziewczynę od dłuższego czasu, czemu nie. Jeśli to pierwsza randka po spontanicznym spotkaniu - nie sądzę, żeby to było sensowne.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie