Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szkolenia i kursy Google Analytics
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rozwój własnej osoby to podstawa w dzisiejszych czasach, wiele firm nie patrzy tylko na wykształcenie a przede wszystkim na umiejętności jakie się posiada, doświadczenie czy odbyte szkolenia. Ostatnio wpadłem na ciekawą ofertę firmy Conversion z zakresu szkoleń z Google Analytics, Google Tag Managera lub Optymalizacji Współczynnika Konwersji ! Możecie udać się na szkolenie google analytics właśnie prowadzone przez tą firmę, na pewno podniosą wasze kwalifikacje !
Na pewno tego rodzaju szkolenia okażą się bardzo przydatne, jeżeli zależy nam na skutecznej reklamie naszej firmy w sieci. Przy czym według mnie bardzo ciekawą opcją są także szkolenia łączące się z falicytacją http://facylitacja.com/szkolenia-facyl/s...g-ilm.html . Dotyczy ona bowiem wszelkich działań, łączących się z podejmowaniem decyzji, w związku z czym może okazać się nader przydatna wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi kierowaniem zespołem ludzi.
Skoro już mowa o szkoleniach i kursach związanych z informatyką, internetem itp, to czy ktoś z Was robił sobie może autoryzowane szkoleniw Microsoft Azure Fundamentals, czyli AZ 100? Czy rzeczywiście kurs taki pomógł Wam zdobyć wiedzę o Microsoft Azure? Odbywaliście takie szkolenie w formie stacjonarnej, czy on-line? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Wink
Przekierowanie