Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia i kursy Google Analytics
Autor Wiadomość
fabbiann33
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Szkolenia i kursy Google Analytics
Rozwój własnej osoby to podstawa w dzisiejszych czasach, wiele firm nie patrzy tylko na wykształcenie a przede wszystkim na umiejętności jakie się posiada, doświadczenie czy odbyte szkolenia. Ostatnio wpadłem na ciekawą ofertę firmy Conversion z zakresu szkoleń z Google Analytics, Google Tag Managera lub Optymalizacji Współczynnika Konwersji ! Możecie udać się na szkolenie google analytics właśnie prowadzone przez tą firmę, na pewno podniosą wasze kwalifikacje !

Moje poprzednie tematy:
02-01-2017 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Szkolenia i kursy Google Analytics
Na pewno tego rodzaju szkolenia okażą się bardzo przydatne, jeżeli zależy nam na skutecznej reklamie naszej firmy w sieci. Przy czym według mnie bardzo ciekawą opcją są także szkolenia łączące się z falicytacją http://facylitacja.com/szkolenia-facyl/s...g-ilm.html . Dotyczy ona bowiem wszelkich działań, łączących się z podejmowaniem decyzji, w związku z czym może okazać się nader przydatna wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi kierowaniem zespołem ludzi.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2017 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Szkolenia i kursy Google Analytics
Skoro już mowa o szkoleniach i kursach związanych z informatyką, internetem itp, to czy ktoś z Was robił sobie może autoryzowane szkoleniw Microsoft Azure Fundamentals, czyli AZ 100? Czy rzeczywiście kurs taki pomógł Wam zdobyć wiedzę o Microsoft Azure? Odbywaliście takie szkolenie w formie stacjonarnej, czy on-line? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Wink

Moje poprzednie tematy:
16-04-2019 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  doradca zawodowy szkolenia dajuber 0 52 26-02-2024 14:35
Ostatni post: dajuber
  Kursy SEP foxi 2 219 19-02-2024 12:21
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS