Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Mundurki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Czy w waszej szkole obowiązują/obowiązywały mundurki?
Jeśli tak,jak wyglądają/ły? Big Grin


ja pamiętam,że przez 2 lata podstawówki musiałam nosić mundurek,była to granatowa, okropna kamizelka jeansowa T.T
oczywiście bez mundurka nie wpuszczali do szkoły,a jak ktoś próbował bez tej szmaty na sobie wejść do klasy,to też nie było szans,na szczęście wycofali to po 2 latach Big Grin
W 5 klasie podstawówki miałam taka 'jeansową' tunikę zapinana, okropna szmata z tego była.
Kazali nosić, ale nikt tego nie nosił i wisiało na krzesłach, za to wpisywali punkty karne..
My musieliśmy je nosić w I klasie gimnazjum była to zwykła kamizelka Jeansowa bez żadnych naszywek ale strasznie brzydka i jak oni zobaczyli że my nimi podłogi ścieramy itd to po roku z nich zrezygnowali i każdy był happy ;P
żółte polo i granatowa kamizelka 70 zł w piach tylko rok to wytrzymało....
Ta, nadal mamy nasz dyrektor jest stanowczy i nie znosi tych dziewczyn z ogromnym dekoltem, i ogólnie z wyzywającymi strojami więc mamy mundurki Big Grin W sumie nie mam nic przeciwko temu.
Są ładne, wygodne i można je samemu ozdobić Big Grin Oczywiście z umiarem, ale takie elementy jak ćwieki, naszywki zespołów dwie czy jedna mogą być Big Grin Są wykonane z jeansu, więc wszystko do nich pasuje ^^
Mieliśmy tylko przez rok mundurki w postaci niebieskiej podkoszulki z krótkim rękawkiem i granatowej kamizelki. Koszulki sobie zachowałem ale kamizelkę wyrzuciłem. Big Grin
Mnie na szczęście ominęło to bo akurat skończyłem szkołe Smile


____________________
[Obrazek: skyrim.jpg]
[Obrazek: gryprzegladarkowe.jpg][Obrazek: grydladziewczyn.jpg][Obrazek: grymmo.jpg][Obrazek: grystrategiczne.jpg][Obrazek: grysportowe.jpg][Obrazek: strategicznegry.jpg]
Ja niestety mam mundurek składa się ze spódnicy granatowo-zielono-czerwono-białej granatowych podkolanówek, czarnych butów, białej koszuli i zielonego albo granatowego swetra oraz krawatu (jego kolor zależy od tego w jakim roku jesteś) nienawidzę ich ! Chociaż z jednej strony są dobre bo nie trzeba myśleć co ubierać Smile.
Ola ;D te mundurki wasze sa sexi xD !

Ja mialem przez rok, takie wełniane kamizelki Sad worki na kartofle, i pod to KONIECZNIE koszula Big Grin a ze w koszulach ja lubie chodzic dostawalem plusiki za to ze chociaz mam koszule bo mundurki nosilismy tylko w plecakach gdyby dyrek wpadl ;p
A ja mam takie zielone coś ;D ale fajne jest ;D
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie