Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Tatuaże.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Co sądzicie o tatuażach ? Czy macie jakiś ? A może planujecie ? Jeśli tak to gdzie on będzie i co będzie przedstawiał ?

Ja planuję kilka pierwszy mam zamiar zrobić albo na ręce albo pod piersią będzie to cytat : ''Live your life like there is no tomorrow'' to pierwszy jaki planuję na 18ste urodziny, czyli dokładnie za miesiąc Smile.
Czekam na wasze odpowiedzi Smile.
Gdyby niemialo byc jutro kupil bym 45.. lalala xD

Owszem Big Grin planuje, nawet 3 xD!! tylko nie mam pojecia jakie, mam pewien zarys tylko Sad
Wzdloz kregoslopa, na przed ramieni i piersi Big Grin lecz zanim wgl sobie cos wytatuuje musze troszke urosnac xD nie w zwyz a wszesz Big Grin
Napewno bd to tatuaze ktore cos znacza a nie np... motylek xD bo fajnyyyy <3
Jestem milosnikiem symboli <3 Big Grin! ale nie jakichs tam chinskich znaczkow, symboli ktore nie sa rozpoznawalne dla zwyklego czlowieka, w tedy taki tatoo jest czyms wyjatkowym Big Grin ma pewna historie i znaczenie dla nas Big Grin

Na drugim miejscu sa wlasnie jakies frazy ktore stawiaja jakas teze, ukazuja czym sie w zyciu kierujemy Smile)

Pomysl Oli bardzo mi sie podoba ^^ zrob go olus na rece Big Grin zaufaj mi :*
Ja mam w planach zrobić 2 tatuaże
1) na łydce jakis symbol tak jak na tej stronie http://www.super-tattoo.com/main.php?g2_itemId=797 oczywiscie inny wzór i nie bedzie nic oznaczał.
2) na lewej piersi bedzie tam głowka mojego 1 dziecka zeby wiedzialo ze zawsze bede go kochał - nie wiem czy to dobry pomysl bo jak bede mial wiecej niz 1 dziecko to to zeby nie obrazic tego 2 dziecka i nie wiem co zrobić ;/ dlatego czekam na wasze odpowiedzi czy dobry pomysl z tym 2 tatoo
innyODwszystkich napisał(a):bo jak bede mial wiecej niz 1 dziecko to to zeby nie obrazic tego 2 dziecka i nie wiem co zrobić ;/ dlatego czekam na wasze odpowiedzi czy dobry pomysl z tym 2 tatoo
No więc moim zdaniem powinieneś zrobić portrety wszystkich dzieci, mogą być nawet takie małe ale każde twoje dziecko powinno być dla Ciebie czymś najpiękniejszym na świecie Smile.
jak dla mnie to jest bardzo dobry pomysł ale naprzykład mój znajomy ma wydziarane na plecach rękę swojego syna kiedy skleja z nim piątkę i to bardzo ładne wygląda i jest symbolicznie gdyż jest to brane jako łączące więzi ojca z synem
(11-07-2012 00:28)Snorlax napisał(a): [ -> ]jak dla mnie to jest bardzo dobry pomysł ale naprzykład mój znajomy ma wydziarane na plecach rękę swojego syna kiedy skleja z nim piątkę i to bardzo ładne wygląda i jest symbolicznie gdyż jest to brane jako łączące więzi ojca z synem

ale zajebiste : O
na taki tatuaz naprawde wydał bym gore hajsu zeby wyszlo to idealnie. bo pomysl cudowny, ale strasz o wykonanie Big Grin
No oczywiście ze moje dziecko bedzie najwazniejsze dla mnie i nikt tego nie zmieni w moim zyciu

ale jak możecie to podawajcie wiecej takich przykladow jak Snorlax
Nie lubię tatuaży i nigdy sobie na pewno go nie zrobię ;d
ja sobie chcę zrobić coś z łaciny

Dum pugnas victor es dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Di­vitiae non sunt bo­num bogactwo nie jest dobrem
Vi­vere mi­lita­re est życie jest walką
Car­pe diem quam mi­nimum cre­dulo pos­te­ro używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości
"Bóg, Honor, Ojczyzna" Deus, Honor, Patria
Co­gito er­go sum myślę więc jestem
m­pa­res nas­ci­mur, pa­res mo­rimur. Rodzi­my się nierówni, umiera­my równi.


Ale że łapę mam tylko jedną do wydziarania to nie wiem co wybrać ;/
Mnie tam nie ciągnie do tatuaży. U kobiet tego nienawidzę! Nie rób sobie tatuażu Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie