Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: biust
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej dziewczyny, macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na poprawę wyglądu biustu? Zależy mi na jakiś sensownych kosmetykach, które będzie można stosować i faktycznie będzie można liczyć na dobre efekty, poprawę jędrności czy wielkości biustu, ale tak żeby dało się uniknąć operacji.
Niestety, jeśli mam być z Tobą szczera, to wygląd samego biustu może poprawić tylko operacja plastyczna. Jasne, możesz nawilżać skórę i tu będzie poprawa, ale piersi się nie podniosą, nie powiększą. Ja jestem po operacji w klinice dr Anny Olender w Żarkach Letnisko https://drolender.pl i polecam Ci odezwać się właśnie do niej Smile
Gdyby ktoras z was chciala powiekszyc piersi, to moge polecic dr Zukowska, w Łodzi ma gabinet, jest swietna
Same kosmetyki wielkich cudów nie zdziałają. Początkowo też sobie różnych nakupowałam i stosowałam, a ostatecznie zdecydowałam się na powiększenie piersi bo były naprawdę małe. Nawet wizualnie nie pasowały do mojej sylwetki, a teraz jest idealnie. Obawiałam się tylko brzydkich blizn, ale dzięki temu że stosowałam silikonowe plastry Sikatris, są praktycznie niewidoczne. Nawet mają specjalny kształt kotwicy żeby idealnie pasowały.
Lepiej pójść na powiększanie piersi, niż wydawać krocie na kosmetyki, które i tak nie przyniosą żadnych efektów. Ja również broniłam się od operacji, ale w końcu się zdecydował i nie żałuję. Jeśli jesteś z Warszawy, to polecam Chirurga Plastycznego Konrada Kochana https://powiekszanie-piersi.com/ jest cudownym specjalistą z podejściem do pacjenta.
Szukając wykwalifikowanego lekarza do wykonania zabiegu powiększania piersi, nie ma nikogo lepszego niż dr Żukowska z Łodzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pochlebnym opiniom zadowolonych pacjentek może ona pomóc w ostatecznym pokonaniu wszelkich niepewności i osiągnięciu pożądanych rezultatów.
Przekierowanie