Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
biust
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
biust
Hej dziewczyny, macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na poprawę wyglądu biustu? Zależy mi na jakiś sensownych kosmetykach, które będzie można stosować i faktycznie będzie można liczyć na dobre efekty, poprawę jędrności czy wielkości biustu, ale tak żeby dało się uniknąć operacji.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2021 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: biust
Niestety, jeśli mam być z Tobą szczera, to wygląd samego biustu może poprawić tylko operacja plastyczna. Jasne, możesz nawilżać skórę i tu będzie poprawa, ale piersi się nie podniosą, nie powiększą. Ja jestem po operacji w klinice dr Anny Olender w Żarkach Letnisko https://drolender.pl i polecam Ci odezwać się właśnie do niej Smile

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: biust
Gdyby ktoras z was chciala powiekszyc piersi, to moge polecic dr Zukowska, w Łodzi ma gabinet, jest swietna

Moje poprzednie tematy:
01-10-2021 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: biust
Same kosmetyki wielkich cudów nie zdziałają. Początkowo też sobie różnych nakupowałam i stosowałam, a ostatecznie zdecydowałam się na powiększenie piersi bo były naprawdę małe. Nawet wizualnie nie pasowały do mojej sylwetki, a teraz jest idealnie. Obawiałam się tylko brzydkich blizn, ale dzięki temu że stosowałam silikonowe plastry Sikatris, są praktycznie niewidoczne. Nawet mają specjalny kształt kotwicy żeby idealnie pasowały.

Moje poprzednie tematy:
10-11-2021 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: biust
Lepiej pójść na powiększanie piersi, niż wydawać krocie na kosmetyki, które i tak nie przyniosą żadnych efektów. Ja również broniłam się od operacji, ale w końcu się zdecydował i nie żałuję. Jeśli jesteś z Warszawy, to polecam Chirurga Plastycznego Konrada Kochana https://powiekszanie-piersi.com/ jest cudownym specjalistą z podejściem do pacjenta.

Moje poprzednie tematy:
06-05-2022 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: biust
Szukając wykwalifikowanego lekarza do wykonania zabiegu powiększania piersi, nie ma nikogo lepszego niż dr Żukowska z Łodzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pochlebnym opiniom zadowolonych pacjentek może ona pomóc w ostatecznym pokonaniu wszelkich niepewności i osiągnięciu pożądanych rezultatów.

Moje poprzednie tematy:
02-06-2023 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Biust elacara 8 786 22-09-2022 12:24
Ostatni post: kamilwoszczyna
  Biust elacara 0 239 28-07-2021 12:06
Ostatni post: elacara

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS