Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kolektor danych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami odnośnie kolektorów danych. Jeśli macie coś sprawdzonego co wykorzystujecie u siebie to dajcie znać. Najlepiej na Androidzie, żeby z innymi sprzętami elektronicznymi można było to wszystko zintegrować. Jeśli macie swoje sprawdzone programy to podzielcie się opiniami.
My ostatnio wprowadziliśmy u siebie LECOM T80 2D - https://www.lomag.pl/sklep/kolektory-dan...n6603.html i wydaje mi się, że jeśli chodzi o efektywność pracy to została podniesiona i faktycznie widać pewną różnicę co do kontroli stanów magazynowych. Zrobienie remanentów też stało się nieco łatwiejsze. Pracownicy za to odpowiadający są ogólnie zadowoleni więc wydaje mi się, że urządzenie było dobrym zakupem.
Hej. No właśnie bardzo chciałabym pomóc, ale niestety, wydaje mi się, że nie o końca mam w tym wszystkim rozeznanie, dlatego będę bardziej Cię na kogoś odpowiedniego kierowała. Chodzi mi o to, że producent elektroniki Printor na pewno odpowiednio wskaże Ci drogę w takim właśnie zapytaniu. Skoro zajmuje się produkcją takich elementów od bardzo wielu lat, to możesz mu zaufać.
Przekierowanie