Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolektor danych
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Kolektor danych
Może ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami odnośnie kolektorów danych. Jeśli macie coś sprawdzonego co wykorzystujecie u siebie to dajcie znać. Najlepiej na Androidzie, żeby z innymi sprzętami elektronicznymi można było to wszystko zintegrować. Jeśli macie swoje sprawdzone programy to podzielcie się opiniami.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2021 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kolektor danych
My ostatnio wprowadziliśmy u siebie LECOM T80 2D - https://www.lomag.pl/sklep/kolektory-dan...n6603.html i wydaje mi się, że jeśli chodzi o efektywność pracy to została podniesiona i faktycznie widać pewną różnicę co do kontroli stanów magazynowych. Zrobienie remanentów też stało się nieco łatwiejsze. Pracownicy za to odpowiadający są ogólnie zadowoleni więc wydaje mi się, że urządzenie było dobrym zakupem.

Moje poprzednie tematy:
17-03-2021 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kolektor danych
Hej. No właśnie bardzo chciałabym pomóc, ale niestety, wydaje mi się, że nie o końca mam w tym wszystkim rozeznanie, dlatego będę bardziej Cię na kogoś odpowiedniego kierowała. Chodzi mi o to, że producent elektroniki Printor na pewno odpowiednio wskaże Ci drogę w takim właśnie zapytaniu. Skoro zajmuje się produkcją takich elementów od bardzo wielu lat, to możesz mu zaufać.

Moje poprzednie tematy:
17-03-2021 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolektor danych pawelpruski 1 240 21-10-2021 13:01
Ostatni post: elacara
  Kolektor elacara 1 347 09-09-2021 12:36
Ostatni post: pawelpruski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS