Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: POMOCY !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ostatnio coraz częściej mam myśli samobójcze i raz próbowałam się zabić ! Jak z tego wyjść ? Nie mogę o tym powiedzieć rodzicom bo powiedzą że zmyślam i to właśnie przez ich mam takie myśli. POMÓŻCIE PROSZĘ< NIE MOGĘ PRZESTAĆ MYŚLEĆ O ŚMIERCI !
Spokojnie, Idź do kogoś bliskiego, przyjaciele, nawet dalsza rodzina. Wyrycz się, pogadaj z kimś, też miałem takie myśli i wiem o co ci chodzi. Masz po prostu Depresje może aż. Najlepiej idź do psychologa on ci pomoże w 100%, zresztą możesz to też powiedzieć rodzicom że masz zamiar popełnić samobójstwo powinno pomóc, zmienią swoje zadanie, powiedz to z przekonaniem, bynajmniej tak myślę bo jak tak zrobiłem i nie jest źle.
Zdecydowanie pogadaj z bliską Ci osobą, wyrzuć te emocje z siebie, bo samobójstwo to nie wyjście, warto również pogadać z psychologiem powinno pomóc w jakimś stopniu, a co do rodziców to przez nich masz takie myśli to musisz z nimi o tym pogadać i powiedzieć że przez to co mówią czy jaką presję na Tobie wywierają nie działa na Ciebie dobrze i najlepiej powiedz im o swojej próbie...
Czemu chcesz to zrobic? Tez mialam takie mysli , ale mysle ludzie by gadali o mnie TCHÓRZ. Warto zobaczyc co nas spotka .
Porozmawiaj z osobą bliską bądź idź do psychologa, chcesz to napisz znam sie na psychologi Smile 32841086 nr GG
Jesteś bardzo młoda, życie to wspaniały dar i trzeba to doceniać.
Pogadaj z kimś zaufanym. Wyjdź do ludzi, znajdź sobie pasję, rób coś co kochasz, dzięki temu zobaczysz że życie jest piękne : )
Też miałam taki okres, ale na szczęście był bardzo krótki. Przeszło mi gdy zaczełam się spotykać z chłopakiem. Teraz jak sobie pomyslę o tym jakie miałam dziwne myśli to się z tego śmieję. Przecież samobójstwo to jest jedno wielkie tchórzostwo. Tylko słabi to robią, gdy nie mają siły przeciwstawić się problemom. Zresztą nigdy nie wiadomo co nam może sie pozytywnego przytrafić, dlatego nie warto się poddawać i trzeba żyć do przodu.
Wyprowadź się od starszych do babci, czy kogoś skoro to przez nich.
jacky ma racje, wyprowadz sie, pod byle jakim pretekstem, twoj umysl musi od nich odpoczac, i pamietaj, jesli przez nich masz takie mysli, to wcale nie zasluguja na to zeby kierowali twoim zyciem. Pomysl, nie masz ochoty juz na nich patrzec, i co? odbierzesz sobie zycie ?! bzdura!! zyj dalej! ciesz sie zyciem, pokaz ze nie jestes zalezna od nich, oni na ciebie nie zasluguja! kazdy jest silny, ty takze ! pokaz ze potrafisz Smile) zycie jest piekne, kiedys sama sie o tym przekonasz, tylko nie rob głupstw, przypomnij sobie wszystkie chwile kiedy sie usmiechalas, myslisz ze w tedy, twoje JA chciałoby popełnic samobojstwo ? NIE! jesli jestes na dnie, to nizej byc nie mozesz, nie dlugo sie odbijesz i bd na powiezchni i bd dobrze Smile)!!
Popros kogos bliskiego zeby byl przy tobie, ogranicz kontakty z rodzicami, ale tez unikaj klotni bo to one wprowadzaja cie przeciez w taki stan, i PAMIETAJ!! MYSL O SOBIE! nie daj sie!! to co robisz w zyciu to wszystko jest dla ciebie Smile) nie daj sobie tego zabrac tylko dlatego bo rodzice doprowadzaja cie do szalenstwa
Na wakacje jade do niej na 3 tygodnie i nie mogę się wyprowadzić bo nawet 16 lat nie mam ;/
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie