Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kantor- obsługa klienta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zauważyłem, że w niektórych kantorach a już nagminnie w bankach obsługa na infoliniach bardzo kuleje, z pracownikami rozmawia się tak jakby pracowali tam od wczoraj o ile w ogóle się dodzwonimy. Mi się udało znaleźć w końcu kantor online z rzetelną obsługą klienta, gdzie naprawdę potrafią doradzić, udzielić informacji, a nawet skorygować sprawnie błąd- ja właśnie w takiej sprawie dzwoniłem że źle wpisałem tytuł przelewu zasilającego portfel w kantorze, w 15 minut sprawa się wyjaśniła i moje środki były dostępne. Jakie są Wasze doświadczenia? W końcu załoga firmy to jej wizytówka.
W Cinkciarzu na infolinii też obsługa na 5 gwiazdek, Panie są miłe i udzielają wyczerpujących informacji. Też jeśli ktoś pierwszy raz wymienia walutę w ten sposób może liczyć na pomoc. Każda firma powinna stawiać na jakość obsługi klienta, bo to ważne.
To się ceni, moim zdaniem jakość z jaką klient zostanie obsłużony na infolinii lub czacie potrafi wiele powiedzieć o firmie. Jak kantor online dysponuje rzetelnymi pracownikami, kulturalnymi i z odpowiednią wiedzą, wzbudzą większe zaufanie, no i realnie jest to pomocne. Dla mnie to była istotna wytycznaSmile
To prawda. A na Cinkciarzu dodatkowo jeszcze jest opcja czatu online więc nawet na infolinię nie trzeba dzwonić. Mój brat ostatnio przez ten czat nawet negocjował kwotę wymiany Euro.
U mnie podobnieSmile Kantor online udostępnia kontakt przez infolinię, czat i e-mail. Mile mnie zaskoczyło że też korespondencja nie pozostaje bez odpowiedzi.
Jeśli szukasz sprawdzonego kantoru online, wejdź sobie na https://ekantor.pl/ To sprawdzona marka, z której usług korzysta już nie tylko wielu biznesmenów, ale także ludzie często wyjeżdżający poza granicę kraju. Ich zaletą oprócz atrakcyjnego kursu jest także rzetelna obsługa, pracownicy są bowiem do Twojej dyspozycji przez całą dobę. W razie jakichkolwiek pytań, zawsze chętnie pomogą.
Ja nie jestem przekonany do takich kantorów online Tongue
Z jakiegoś konkretnego powodu czy po prostu jest to dla Ciebie nowość i dlatego się obawiasz? Jakby nie było, naprawdę nie ma czego, wiele dużych firm konkretne pieniądze zleca regularnie do przewalutowania przez kantor online, zyskując oszczędność oraz wygodę, szybkość wymiany.
Czy opcja ochrona vip Warszawa działa również jednorazowo? Pytam, ponieważ mamy oszczędności życia do wymiany i chcielibyśmy znaleźć na to najlepsze rozwiązanie. Jeśli musielibyśmy gdzieś z pieniędzmi jechać to chyba ochrona vip Warszawa będzie jedynym rozwiązaniem. Nie chcę, aby ktoś wiedział, co się dzieje i nie chcę czuć się zagrożona.
Uważam, że lepiej byłoby oszczędności przewalutować przez kantor online, wtedy transakcja odbędzie się bezgotówkowo, w pełni dyskretnie, bezpiecznie i po korzystnym kursie. Jeśli to spora kwota, na pewno negocjowanie z e-kantorem pójdzie pomyślnie. Nie będziecie musieli też dopłacać za ochronę.
Stron: 1 2
Przekierowanie