Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dobra dieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej! Dziewczyny! Do lata coraz bliżej? Zaczęłyście już dbać o swoją formę i sylwetkę? Da się szybko zrzucić parę kilo? Pomóżcie!
Jakimiś ćwiczeniami też spróbuj się wzmocnić i schudnąć. Różne cardio są teraz popularne, można znaleźć w internecie, część osób ćwiczy z Chodakowską. Może coś takiego Ci się sprawdzi. O ile masz samozaparcie. Mi jego brakło i przerzuciłam się na dietą Light z Bodyrelax. Dla mnie bomba. Praktycznie zero wysiłku, niewymagające ćwiczenia z ich trenerami na grupie na Fb, dieta
niskokaloryczna i widać efekty. Widzę, że chudnę, tak 1,5 kg na tydzień. O coś takiego mi chodziło.
Jak chce się dobrą dietę, to powinno się pójść do dietetyka, bo tylko on może ustalić, co rzeczywiście będzie nam potrzebne
Ciężkie ćwiczenia to też raczej nie dla. Mogę dostać namiar na Bodyrelax? Gdzie ich szukać? Na takiej diecie może schudłabym do wakacji. Pomożesz?
Poszukaj w Google "Dieta Bodyrelax". Albo jak znajdę, to podeślę ci linka.
Też znam taką dietę. Kiedyś spróbowałam ich niskokalorycznych zamienników posiłków. Chyba wpadłam na nie przez reklamę. Nie wiedziałam co to jest, ale się sprawdziło. Stosowałam przez jakiś czas ich dietę. Skontaktowałam się też z konsultantką z mojego województwa ze strony Bodyrelax. Miła pani wtedy mi wyjaśniła o co dokładnie chodzi, opowiedziała o niskim indeksie glikemicznym. Patrzyłam też na plan treningowy od nich. Dieta w wersji Light się sprawdza. Po detoksie jestem już chudsza o 3 kg. Nie pamiętam dokładnie adresu strony, ale wyszukaj w google „zamowienie juice od przedstawiciela regionalnego” i pogadaj z kimś z Twojego województwa.
Możesz mi podesłać więcej szczegółów. Sama też poszukam. Może być na priv albo tu na forum.
Możesz pobrać jednodniową próbę w pdf. Taka jest bardzo przyjemna http://1-dniowadieta.subscribemenow.com/ Musisz podać e-maila, a wtedy otrzymasz dostęp do pliku pdf.
Dzięki. Chyba wszystko mam. Lista zakupów, plan treningowy. Ciekawie się to zapowiada. Nawet ćwiczenia wydają się całkiem spoko. Dziękuję.
Super, cieszę się. Program treningowy jest ekstra. Teraz pozostaje ci odezwać się do nich przez formularz kontaktowy i poprosić o dietę Light. Można ją bez problemu dostać. Taka dieta będzie restrykcyjna. Poproś, żeby zbadali ci BMI i dopasowali dietę dla ciebie. Powodzenia! Działamy razem.
Stron: 1 2
Przekierowanie