Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jecie produkty bezglutenowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ostatnio natknęłam się na stronę Italii bez glutenu. Można na niej zakupić produkty bez glutenu. Takie dania są zdrowsze. Warto zainwestować?
Oczywiście, jem produkty bezglutenowe, ponieważ w rzeczywistości jest to większość produktów, które spożywamy na co dzień. Ale bynajmniej nie stronię od glutenu.
Pewnie większość ludzi nie wie nawet, że je właśnie takie bezglutenowe posiłki Wink
Pewnie tak Wink. Jeśli ktoś nie jest na diecie bezglutenowej to nie zwraca na to nawet uwagi.
Jem, ta moda jeszcze do mnie nie doszła Shy
To jesz czy ta moda jeszcze do Ciebie nie doszła, bo już nie rozumiem ;D.
Bez sensu ta moda Wink
Dieta bezglutenowa? Na szczęście nie muszę jej stosować bo wprowadza olbrzymie ograniczenia. Choc coraz cześciej widuje produkty bez glutenu. Myslę jednak że zdrowe osoby nie mogą dać się zwariować i stosowac diety co do której są odpowiednie wskazania. Ostatnio znalazłam to http://mamnatosposob.pl/ i myślę, że warto tu poszukac wskazówek dotyczących diet różnego rodzaju. bardzo fajny portal- ciekawie napisany i przydatny Smile
(28-07-2015 20:59)dziewczynaszamana napisał(a): [ -> ]Bez sensu ta moda Wink

Też tak uważam. Tym bardziej, że dla zdrowych osób gluten jest całkowicie bezpieczny.
Zdarza się mi jeść produkty bez glutenu, na przykład szynka z kurczaka to pyszna, delikatniutka szyneczka na kanapki bez glutenu.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie