Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej :>
Jestem Julka, mam 15 lat, no za 2 miesiące będzie 15 Tongue Mieszkam w Łodzi.
Interesuję się piłką nożną, tańcem i muzyką (rock, metal). Nie jestem żadnym metalem czy coś. Zdecydowanie tak nie wyglądam Tongue

Mój nick oznacza po łacinie czekoladę, ponieważ jestem od niej chyba uzależniona :>
Witaj Julio, miło nam Wink
Mam nadzieję że będzie Ci tu miło Smile
Witam Julio Smile Ja również kocham czekoladę ( 2 dziennie muszę zjeść na prawde chyba jestem uzależniony ) Tongue
Proszę, tylko nie Julia Smile
Wyjechałam do Hamburga na kilka dni i nakupowałam tam słodyczy, przywiozłam do Polski, zniknęło nim ktoś cokolwiek zauważył Tongue
To jak mamy mowic ? ^^
(11-06-2012 20:52)Gosiaaczek_ napisał(a): [ -> ]To jak mamy mowic ? ^^

chyba Julka Tongue
Julka, albo jak wolisz zło wcielone, dostałam takie miano na zielonej szkole. Jestem wredna i wgl złem wcielonym, powinnam zniknać z życia wszystkich, bo wszystko psuje, bla bla bla. Tak, mam wiele problemów z moja klasą Smile Przywykłam :>
Z twoją klasą ? co oni Ci robią ? Dawaj załatwimy to po męsku Big Grin Pozwiemy ich xD ( joke mały )
Witaj Julka! Big Grin Naprawdę miło mi Cię poznać Big Grin Trenujesz nogę? Czy tylko się interesujesz?
Piłka nożna! O hell yeah. Rozumiem, że nie sezonowo typu [REAL.BARCA,REAL,BARCA] itp?
Witam witam =^-^=
Stron: 1 2
Przekierowanie