11-06-2012, 21:03
Interesuję się.
Wolę Barce od Realu, w Euro kibicuje Hiszpanom ;>
Kuba, oni mi nic nie robią, ja robię im. No nie poradzę nic na to, że kulturalnie ujmując mam charakter wrednej ścierki do podłogi <wiesz o co chodzi
>.
Wolę Barce od Realu, w Euro kibicuje Hiszpanom ;>
Kuba, oni mi nic nie robią, ja robię im. No nie poradzę nic na to, że kulturalnie ujmując mam charakter wrednej ścierki do podłogi <wiesz o co chodzi
>.
nie chcę sie rozdrabniać.
W każdym razie, miło spotkać chociaż trochę bratnią duszę na forum