Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: łatwe gotowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Macie u siebie jakieś urządzenia dzięki którym gotowanie jest dużo łatwiejsze? Bo u nas w domu jeszcze nie ma nic takiego ale zastanawiam sie czy nie zakupić mamie pod choinkę Multicookera marki Redmond Najbardziej podoba mi sie model M4-502 , bo ma chyba najwięcej opcji do wykorzystania.Jest z czym eksperymentować.
Słyszałam, że te multicookery to duża pomoc w kuchni, aczkolwiek ja uważam je za zbędny wydatek. Może dlatego, że mam jako takie pojęcie o gotowaniu i mogę się bez nich spokojnie obyć.
@yoohoo, masz racjęnajlepiej w takie urządzenie zainwestować
Zdecydowanie tez się zgadzam. Może i sama zainwestuję Tongue?
Najłatwiej się gotuje w 5 minut Wink
Fajne jest takie urządzenie Smile
(24-10-2014 23:13)Oliwia napisał(a): [ -> ]Macie u siebie jakieś urządzenia dzięki którym gotowanie jest dużo łatwiejsze? Bo u nas w domu jeszcze nie ma nic takiego ale zastanawiam sie czy nie zakupić mamie pod choinkę Multicookera marki Redmond Najbardziej podoba mi sie model M4-502 , bo ma chyba najwięcej opcji do wykorzystania.Jest z czym eksperymentować.

Wink Idea Pomyśl o tanim nie drogim multirobocie Kenwood - naprawdę sprawdzona marka. O ile inne sa drogie ta marka naprawdę daje duzo gratisów i cenowo są porównywalne. Ja mam KM010 i powiem tyle jest zajebisty
Słyszałam kiedyś o tych urządzenia, jednak nie znam ich producentów - słyszałam jedynie że mocno ułatwiają prace kuchenne, przydałoby mi się coś takiego, żeby zaoszczędzić trochę czasu na co dzień.
Ja się zdecydowałam na multicookera i to była jedna z lepszych decyzji Big Grin
O, to dobrze wiedzieć Smile. Też się nad takim urządzeniem zastanawiam Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie