Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jak stać sie bardziej pewnym siebie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Jako osoba bardzo wstydliwa , która ma wiele kompleksów poszukiwałem w internecie wskazówek jak stać się osobą bardziej pewną . Z moich obserwacji wielu nastolatków dotyka taki problem . http://zmianasiebie.blogspot.com/2014/04...iebie.html na tym oto blogu znalazłem wskazówki i porady jak stać się inna osobą
(18-06-2014 18:45)darecki napisał(a): [ -> ]Jako osoba bardzo wstydliwa , która ma wiele kompleksów poszukiwałem w internecie wskazówek jak stać się osobą bardziej pewną . Z moich obserwacji wielu nastolatków dotyka taki problem . http://zmianasiebie.blogspot.com/2014/04...iebie.html na tym oto blogu znalazłem wskazówki i porady jak stać się inna osobą

Moim zdaniem bardzo duzy wpływ na pewność siebie ma środowisko rodzinne ,to co się robi na co dzień i jakich ma sie kolegów ,koleżaki. Mozna zapisac się na psychoterapię ,poszukać pomocy w ośrodkach socjo-terapeutycznych i innych tego typu intytucjach. Można samemu z sobą pracować nad tym co się mysli o sobie. Pozdrawiam
Mów sobie codziennie do lustra -jestem zaj*****- to pomaga

szambo
Ze słabościami trzeba walczyć. Ja pokonałam wstydliwość tym, że na siłę wyszłam do ludzi i wybrałam przegadane studia Wink
trzeba być pewnym siebie. Nie można siedzieć zamkniętym w domu bo tak się cofamy tylko i całe życie nas ominie
Trzeba wychodzić do ludzi, na siłownie. Może kup sobie psa (może być nawet jamnik albo owczarek krótkowłosy i będziesz miał obowiązek. Poza tym dużo czytaj, to rozwija wyobraźnie i sprawia, że człowiek bardziej się otwiera.
Zrób coś trudnego . Czy się uda czy nie, zawsze będzie warto spróbować

www.wypozyczalnia-samochodow-tanio.pl/
Ja przebiegłem maraton i teraz jak dzieje się coś trudnego, to sobie mówię: przecież przebiegłeś maraton, więc dasz sobie radęSmile
Warto poszukać w sobie mocnych stron, a jak się ich nie znajduje - bo trzeba zrobić coś wyjątkowego, co poprawi nam nastrój w trudnych chwilach, i doda odwagi, jak np. bieg w maratonie.
Uwierz w siebie to nie jest trudne i potwierdzam wypowiedź wyżej naszą odwagę i pewność siebie klaruje nasze otoczenie..
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie