Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dieta z trenerem indywidualnym.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Tyle wszyscy piszą jak to ważna jest nie tylko dieta, ale bardziej ruch. Kto z Was i jak to łączy, czy macie swoich Guru od diet i treningów?
Nie mam , zawsze korzystałam z prostych ćwiczeń w internecie oraz z polecanych diet.
Ja uważam, że nie ma sensu mieć indywidualnego trenera od spraw diet Smile Najlepiej poprowadzić sobie samemu jakieś ćwiczenia i wprowadzić własną sensowną dietę, tacy ludzie często wiedzą, że można naciągnąć osoby chcące schudnąć... i wyciągają dużo kasy!
Również uważam, że da się schudnąć samemu, aczkolwiek niektórym brak jest motywacji a taki trener jednak dość skutecznie zachęca do tego, aby trzymać się tych wszystkich zasad.
Ile kosztują takie spotkania z trenerem i jego usługi ?
Z dietą radzę sobie sama, odżywiając się zdrowo. Sport też raczej uprawiam sama, choć lubię czasami poćwiczyć z Chodakowską Smile
Sama się odchudzam
Ja zaczęłam się zastanawiać ostatnio nad osobistym trenerem, ale nie wyobrażam sobie że stoi nade mną i obserwuje każdy moj ruch... na pewno byłaby to świetna motywacja do wykonywania ćwiczen rzetelnie jednak czułabym się nieswojo... Widziałam w sieci że jest tez coś takiego jak wirtualny trener i jeśli juz, to skłaniałabym się bardziej ku tej opcji Blush
Według mnie jakiś fitness, bieganie, pływanie, rower wystarczą.... do tego zdrowego odżywiania można nauczyć się samemu, warto wiedzieć jak zdrowo jeść.

--------------

Uchwyty meblowe
Moim guru od diet i treningów jest Facebook - jest tam mnóstwo funpage'y które są tzw. motywatorami dietetycznymi, codziennie wrzucają nowe porady i inspirację, uwielbiam ten sposób, bo można łatwo u szybko poznać zasady zdrowej diety.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie