05-06-2012, 19:36
Mam na imię Grzesiek, mam 15 lat. Interesuję się cs'em więc i forami. Mam raczej inne poglądy od reszty no cóż życie
Mam nadzieje że forum szybko się rozwinie i że ta oprawa to tylko początkowa 
Regis
Mam nadzieje że forum szybko się rozwinie i że ta oprawa to tylko początkowa 
Regis
