Cóż jestem studentem więc nie wybrzydzam ;p ale jak są pieniążki to Desperados

hmm piwoo ohh to piwo
Więc tak Żubrrr, Perła niepasteryzowana, Rześkie, Leżajsk niepaste. i czasem lecha

perełka ale to jak już chce być pijana

(nie mówię że po jednym

) ale tak to desperados redsik

1. Carlsberg / Lech
2. Heineken
3. tyskie ;d
Ja wiem ze dwa pierwsze to nie takie rasowe

ale jesli mam juz cos wypic (znaczy piwo) to tylko to ;D nic innego mi nie wchodzi xD
Perła export, Lubelskie mocne
Heineken, Somersby, Perła
