jak dla mnie perelka chmielowe

lepsze to na pewno niz radler

W sumie nie przepadam za piwem, a jak już piję to raczej smakowe typu Reds czy Okocim

Ja już od 2 lat nie piję alkoholu.

Piwo dawniej piłem często, w sumie chyba najcześciej Żywca.

jakoś za tym nie tęsknię.
Ja też za piwem nie przepadam. Zresztą w ogóle mało piję bo w weekendy jestem na weselach, ale w pracy. A w tygodniu też praca.
(09-06-2012 18:26)P b napisał(a): [ -> ]Tyskie jest obleśne ! Dodają do niego drożdży żeby szybciej fermentowało xD
hehe do każdego piwa dodaje się drożdży

to jeden z 4 podstawowych składników piwa.
BTW w eurolagerach takich ja tyskie, lech etc chodzi o rozcięczanie koncentratów nie o dodawanie jakiś super składników.