W tym momencie najlepiej smakować chyba regionalnych i mniejszych browarów

te wielkie to już nie to co było kiedyś
Ja bardzo lubię piwa imbirowe, chociaż w Polsce chyba nie są aż tak popularne. Polecam brytyjskie Ginger Grizzly! W
gazetce lidla pojawiły się ostatnio piwa rzemieślnicze całkiem spoko jakości, polecam sprawdzić wszystkim smakoszom piwa

Dla mnie najlepszym browarkiem jaki istnieje jest czternastodniowe Tyskie

Mój ulubiony browar to Tyskie

zdecydowanie Tyskie

Lubię millery i korony. Szczególnie browar mi pasuje latem. Teraz nawet mi się nie chcę.
Mam często dylemat przy wyborze piwa, ale staram się pić wytwory Polskich browarów

Uwielbiam San Miquel - to piwko z hiszpanii
Obecnie wiele browarów się popsuło, ja piję tylko z małych, regionalnych firm
ja uwielbiam piwa kraftowe z pinty !