|
Odzież sportowa
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
diksi Junior Member ![]() ![]() Liczba postów: 47 Dołączył: Jan 2018 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 09-01-2018 22:22 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Odzież militarna - patrioty.pl | jaro83 | 1 | 1,567 |
20-07-2022 00:34 Ostatni post: kikom |
|
| Odzież termoaktywna | Becon | 22 | 26,967 |
28-01-2022 12:07 Ostatni post: Kawalka |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości





Od siebie do biegania polecam bluzy termoaktywne. Chyba najlepsze wyjście żeby utrzymać regulację ciepła i komfort podczas wysiłku. Ja biegam w bluzie pentagona i na zmianę mam też under armoura od niedawna, bo ceny normalnie sa wysokie za ta marke, ale na wyprzedaży w militariach kupiłem wiec to sa dwie sprawdzone przeze mnie pozycje do biegania przy nizszych temperaturach


