Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki był was Pierwszy telefon ?
Autor Wiadomość
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #20
RE: Jaki był was Pierwszy telefon ?
3310 Big Grin to byl telefon, lezy teraz w szufladzie Big Grin czekam az osiagnie wartosc kolekconerska i nawet nokia nie bd miala dzialajacego modelu xD sprzedam ja za miliony Big Grin a tak na serio, lezy i nie raz jej uzywam gdy nie mam naladowanego telefonu Smile)
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
14-06-2012 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaki był was Pierwszy telefon ? - Gemello - 14-06-2012 20:08

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jaki dostawca? devlin 15 40,352 04-05-2026 12:33
Ostatni post: fiona11
  Wasz telefon. Zepsuta. 102 346,408 30-04-2026 10:13
Ostatni post: kokier

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS