Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki był was Pierwszy telefon ?
Autor Wiadomość
Poniedzialek
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Jaki był was Pierwszy telefon ?
ja też miałem siemensa, ale nie pamietam jakiego... A60? S60? cos chyba z 60

Moje poprzednie tematy:
    05-02-2019 12:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tracz0
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 17
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #62
    RE: Jaki był was Pierwszy telefon ?
    Moim pierwszym telefonem był simens. To dziś mam go w szufladzie, jest fajną pamiątką.

    Moje poprzednie tematy:
      03-04-2019 15:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Frodo1988
      Member
      ***

      Liczba postów: 69
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #63
      RE: Jaki był was Pierwszy telefon ?
      Ja miałem albo Nokie 3210 albo Sony Ericsson T10s. Mile wspominam te telefony, zresztą aż łezka się w oku kręci jak się patrzy jak telefony od tamtego czasu się zmieniły.
      __________________
      BZO to jest to!

      Moje poprzednie tematy:
        19-05-2021 09:24
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Anitas04
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 46
        Dołączył: Oct 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #64
        RE: Jaki był was Pierwszy telefon ?
        Blacberry, bardzo miło go wspominam, był niezniszczalny Smile Teraz też rozglądałam się za takimi telefonami i na stronie https://www.ceneo.pl/Smartfony/p:BlackBerry.htm udało mi się taki znaleźć. Na Ceneo można też liczyć na łatwe porównanie wielu sklepów internetowych i wybrać tak najbardziej korzystną ofertę dla was.

        Moje poprzednie tematy:
        19-10-2021 18:31
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        albatros
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 796
        Dołączył: Oct 2015
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #65
        RE: Jaki był was Pierwszy telefon ?
        Zastanawiam się, ile osób pamięta swój pierwszy telefon. Mój był naprawdę toporny, pamiętam że miałem problem z przekonaniem rodziców do zakupu. No ale w końcu udało się i to była Nokia 3310 – szał! Swoją drogą, teraz telefony są tak rozbudowane, że nie wyobrażam sobie życia bez smartfona. W ogóle przy okazji natknęłam się na stronę https://idoctor.com.pl/serwis-samsung-lodz/ i widzę, że oferują serwis Samsunga. Fajnie mieć takie opcje na przyszłość! Jakie są wasze wspomnienia?

        Moje poprzednie tematy:
        24-06-2026 11:57
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        fatyka
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 4,993
        Dołączył: Jan 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #66
        RE: Jaki był was Pierwszy telefon ?
        Podczas porównywania usług telekomunikacyjnych zainteresowała mnie oferta dla firm z telefonem To wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą jednocześnie zapewnić pracownikom nowoczesne urządzenia i korzystne warunki abonamentowe bez konieczności osobnego finansowania sprzętu.

        Moje poprzednie tematy:
        24-06-2026 14:50
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          jaki dostawca? devlin 15 40,352 04-05-2026 12:33
        Ostatni post: fiona11
          Wasz telefon. Zepsuta. 102 346,408 30-04-2026 10:13
        Ostatni post: kokier

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS