Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościół
Autor Wiadomość
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #61
RE: Kościół
Tu musze sie przyznać nie czytałem biblii głównie bazuje na historii,filmach dokumentalnych oraz własnych przekonaniach Smile
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
19-06-2012 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piotr
I'am Second !
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #62
RE: Kościół
Filmy dokumentalne ? One zawsze są manipulowane, np. o Euro w polsce, albo historia katyńska wdł rosjan. Tak samo z historią różne źródła podają różne informację więc najlepiej czerpać z więcej niż jednego.
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: e87cd4359a8f97469e5dfc6d18300c9b.gif?1338539404]
19-06-2012 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #63
RE: Kościół
Nie myśl sobie że oglądałem jeden czy dwa filmy bo naprawde wiele ich widziałem różnią sie od siebie ale pewne rzeczy sie nakładają Smile najlepsze są te które mają zakaz puszczania w telewizji
(jeden z takich znajdziesz w dziale filmy dokumentalne, jest w moim poście nazywa sie zeigest jeśli masz czas to polecam Tongue)

19-06-2012 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emuu4
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Kościół
Dla mnie jest bezsensem zbieranie pieniedzy na kościół i auta dla księży... Wiara to wiara, a nie takie pitolenie sie...

Moje poprzednie tematy:
21-06-2012 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piotr
I'am Second !
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #65
RE: Kościół
Słucha bo dla księdza bycie księdzem jest zawodem i dlatego dostaje za to pieniądze, ale kościół to pojęcie dużo szersze i nie powinno się nazywać budynku w którym spotykają się wierni kościołem, ponieważ kościół wdł Biblii to ciało Chrystusowe tzn wszyscy wierni i na to piszę aby zbierać dziesięcine tzn. remont budynku, nowe śpiewniki, misje itd. nie na ludzi którzy w nim "pracują" !

21-06-2012 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #66
RE: Kościół
Skoro jest to zawód to tak samo powinien płacić podatki na rzecz państwa, a 2 rzecz według słów Jezusa (bodajże ewangelia św. Piotra) bóg jest obecny wszędzie a nie w budynkach czy miejscach wybranych przez ludzi Wink

21-06-2012 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamil207
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #67
RE: Kościół
(08-06-2012 14:22)Regis napisał(a):  Właśnie wgl po co pozłacać kościół to przecież wiara ma być ważna a nie to jak wygląda kościół..

A w dodatku obok może mieszkać rodzina nie mająca może nawet na chleb a kościoły pozłacane.. ehh smutna prawda Angry
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: sygnatura200abh8.png]
22-06-2012 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piotr
I'am Second !
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #68
RE: Kościół
Jest napisanie "gdzie spotyka się dwóch lub trzech tam jestem Ja" Misterio tak to prawda kościół katolicki powinien płacić podatki, ponieważ inne kościoły muszą to robić np. ewangelicy, zieloni itp

22-06-2012 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #69
RE: Kościół
Wiem tylko że kościół ewangelicki nie jest taki chory jak katolicki powiem więcej jak bym miał wybierać wybrał bym ewangelików Smile A co do kościoła katolickiego zawsze zastanawiało mnie czy na prawdę istnieją relikty np. graal Tongue

22-06-2012 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Słomka
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #70
RE: Kościół
Według mnie Kościół to jedna wielka megakorporacja. Na mszy musisz wrzucić chociażby piątaka bo inaczej krzywo się spojrzy i będziesz wyrzutkiem społecznym, antychrystem etc. Poza tym w Kościele gazetkę możesz sobie kupić, co to kiosk ?!
No i ogólnie księża zajmują się głupotami, a nie tym co powinni czyli wiarą, bliźnim i modlitwą.
Jak ksiądz na mszy zamiast o wierze itp gada o faszystach, sowietach, Palikocie itp.. Lekka przesada. Albo na pogrzebie dziadka mojej przyjaciółki, powiedział do jej babci: Teresko nie przejmuj się, miał 75 lat, starczy mu już..

Księża nie maja czasem za grosz wyczucia.. Chociaż nie powiem, bo są wyjątki i osobiście znam wikarego, świetny ksiądz.

Moje poprzednie tematy:
24-06-2012 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS