Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Światłowody
Autor Wiadomość
AnnaMaria
Member
***

Liczba postów: 204
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Światłowody
Uważam, że światłowody są super! Nie mają żadnej konkurencji obecnie, ponieważ nikt nie stworzył i raczej już nie stworzy lepszej technologii przesyłu informacji po kablu. Dzięki zastosowaniu światłowodów Internet znacząco przyspiesza i absolutnie nie ma żadnych problemów z jego stabilnością. Ostatnio trafiłem na bardzo ciekawy artykuł http://24tp.pl/n/41521 na temat tej technologii, z którego można dowiedzieć się wielu nowinek w tej dziedzinie - polecam zajrzeć Smile

Moje poprzednie tematy:
23-10-2017 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Światłowody
ja też, mam takie coś i zero problemów z netem

Moje poprzednie tematy:
20-02-2022 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Światłowody
W końcu i ja się skusiłam na takie rozwiązanie i też jestem zadowolona ze światłowodu inea . A mam nie tylko szybki i stabilny internet ale też pakiet telewizji HIWAY który mogę zmieniać zależnie od potrzeb

Moje poprzednie tematy:
11-03-2022 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Światłowody
światłowód jest bezkonkurencyjny, sama korzystam z takiego internetu od kilku miesięcy i jest naprawdę ok. To ważne dla osób, które pracują zdalnie i gdzie internet jest podstawowym narzędziem pracy. osobiście korzystam z oferty dostawcy Elpos, który działa na terenie Białegostoku. Niewygórowane ceny, szybka aktywacja usług, profesjonalna obsługa klienta.

Moje poprzednie tematy:
15-03-2022 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 478
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Światłowody
Światłowód umożliwia dostęp do najszybszego i stabilnego internetu, jeśli jest możliwość aby w takiej technologii umowę podpisać to trzeba korzystać. Co do dostawców to na terenie Małopolski działa firma https://fiberlink.pl/ i do nich warto się zgłosić. Na pewno zaproponują rozsądne warunki cenowe.

Moje poprzednie tematy:
23-04-2022 03:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
perystka
Senior Member
****

Liczba postów: 290
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Światłowody
Zostając w temacie światłowodów, warto zwrócić uwagę na moduły optyczne, które widziałem ostatnio na https://spidernetwork.pl/moduly-optyczne/ Są kompatybilne z urządzeniami wielu producentów oraz pozwalają na wydajne i niedrogie rozwiązania oparte o włókna wielomodowe. Z jakich modułów wy najczęściej korzystacie?

Moje poprzednie tematy:
02-02-2023 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Światłowody
A czy moglibyście polecić jakiś dobry i szybki światłowód dla firm? Z jakiego internetu Wy korzystacie w Waszych firmach? Jesteście zadowoleni? Ja póki co dość dobre opinie słyszałam o internecie światłowodowym od Inea. Może ktoś z Was miał wcześniej z tą firmą do czynienia?

Moje poprzednie tematy:
14-03-2023 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Światłowody
(15-03-2022 12:34)ninjaa napisał(a):  światłowód jest bezkonkurencyjny, sama korzystam z takiego internetu od kilku miesięcy i jest naprawdę ok. To ważne dla osób, które pracują zdalnie i gdzie internet jest podstawowym narzędziem pracy. osobiście korzystam z oferty dostawcy Elpos, który działa na terenie Białegostoku. Niewygórowane ceny, szybka aktywacja usług, profesjonalna obsługa klienta.

Jak ktoś mieszka w Białymstoku czy okolicach to rzeczywiście powinien skorzystać z usług Elpos http://elpos.net/. Internet świetny ale dodatkowo mają też fajną ofertę na telewizję kablową czy telefony stacjonarne.

Moje poprzednie tematy:
17-04-2023 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Światłowody AnnaMaria 5 2,031 24-09-2023 23:17
Ostatni post: adolescencia
  Światłowody AnnaMaria 3 1,252 26-04-2023 21:59
Ostatni post: betty36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS