Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co sadzicie o.... sobie??
Autor Wiadomość
Henuttaunebu
Let's rock!
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 29
Status: Offline
Post: #5
RE: co sadzicie o.... sobie??
Ciekawy pomysł to tak na wstępie, ale nie podoba mi się to że jest on kierowany tylko i wyłącznie w stronę kobiet. Proponuję albo zmienić dział, albo założyć podobny wątek w "Mężczyźni" bo naprawdę chciałabym poznać ich opinię, i to jak oni sami siebie postrzegają.
No ale wracając do tematu..

Generalnie bardzo podobam się samej sobie, najbardziej lubię swoją figurę/ciało no i włosy praktycznie każdy zwraca u mnie na to uwagę.
Kompleksów jako takich nie mam bo po prostu wyrosłam z nich szybciej niż bym się spodziewała.
Jeśli chodzi o charakter to hmm zastanówmy się... jestem bardzo bezpośrednia co czasami niektórym przeszkadza, ale ja uważam, że to fajna cecha. Lepsze to niż owijać w bawełnę i nie być dostatecznie szczerym. Zawsze odkładam WSZYSTKO, totalnie wszystko na ostatnią chwilę. Lekcje, jakieś domowe obowiązki, jak mam iść do lekarza na przykład... -.- Tak jak się mówi: 'Najpierw obowiązki później przyjemnośći' to u mnie jest w tym przypadku TOTALNIE na odwrót. Lubię w sobie swoją determinację, asertywność i mam miliony pomysłów na minutę. Zawsze jak ktoś z moich znajomych ma jakiś problem to bije do mnie, bo ja mam od razu w głowie mnóstwo opcji jak z tego wybrnąć. No i nienawidzę siedzieć w domu bezczynnie. Zawsze mnie gdzieś nosi xD I przez pewien okres czasu byłam bardzo rozptrzepana. Ale zauważyłam że z wiekiem mi to minęło..
No to by było chyba na tyle.
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: dyu9gi9ne8ysjb8ww0.gif]
23-08-2012 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
co sadzicie o.... sobie?? - Niesmialy - 23-08-2012, 01:52
RE: co sadzicie o.... sobie?? - Henuttaunebu - 23-08-2012 15:13
RE: co sadzicie o.... sobie?? - kalka - 13-03-2014, 12:59
RE: co sadzicie o.... sobie?? - gatta - 15-09-2015, 10:04
RE: co sadzicie o.... sobie?? - macia - 22-05-2016, 19:36

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co sądzicie o perukach? Aldonka88 2 902 04-09-2023 14:57
Ostatni post: albatros
  Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej miki789 8 1,606 08-02-2022 15:48
Ostatni post: Kawalka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS