Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlop
Autor Wiadomość
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Urlop
Ja w tym roku spontanicznie rozpoczynam wiosnę od wyjazdu. Moją uwagę jakiś czas temu zwróciła propozycja tego hotelu: https://www.meta-hotel.pl/oferty/wiosna-w-szczyrku Zarezerwowałam sobie kilka dni właśnie w tej okolicy. Zależy mi na tym żeby się zrelaksować i odpocząć od rzeczywistości. Słyszałam wiele dobrego o strefie SPA w tym obiekcie, więc mam zamiar skorzystać Big Grin

Moje poprzednie tematy:
11-04-2022 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Urlop
Ja od siebie mogę polecić wyjazd do Karpacza. Pięknie, dużo atrakcji i pyszne jedzonko. Sprawdź tutaj, gdzie warto zjeść i poczytaj o hotelach z wyżywieniem. Dla mnie żaden wyjazd nie może obyć się bez testowania pyszności!

Moje poprzednie tematy:
    12-04-2022 08:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lilka91
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,116
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Urlop
    Mi w oko wpadł ostatnio tleń hotel w Borach Tucholskich. Zastanawiamy się z mężem nad wybraniem się tam na tydzień w czerwcu. Lubimy zwiedzać Polskę a w Borach jeszcze nie byliśmy Smile
    Moje poprzednie tematy:


    jaka mata piankowa dla niemowlaka
    13-04-2022 09:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ernest
    Member
    ***

    Liczba postów: 106
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Urlop
    Z dzieciakami najlepszy wypoczynek jest nad morzem. Bo tam dzieci się nigdy nie nudzą, zawsze mają jakieś zajęcie. Jeśli szukacie fajnego miejsce na pobyt to polecam domki Adamówka w Rewalu - https://domki-rewal.com.pl/. Kameralny ośrodek położony z dala od hałasu, ale do morza jest blisko. Fajne, nowe domki, dobrze wyposażone, wygodne. Teren ośrodka bezpieczny i ogrodzony. Można tam zrealizować bon turystyczny.

    Moje poprzednie tematy:
    20-04-2022 08:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Urlop
    Jeśli planujecie wybrać się do Zakopanego to jak najbardziej mogę polecić wam https://velvetapartamenty.pl/noclegi-blisko-zakopanego . Można tutaj wynająć naprawdę ładny i przytulny pokój w bardzo ładnej okolicy, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

    Moje poprzednie tematy:
    11-06-2022 14:30
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS