Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlop
Autor Wiadomość
Zezowaty
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Urlop
Wyjeżdżamy z żoną nad polskie morze. Urlop mamy zaplanowany na drugą połowę sierpnia i chociaż wiem, że teraz są upały to trochę obawiam się czy trafimy z pogodą. Żona optymistyczne kupiła sobie już kilka typowo letnich ciuchów stylu: https://www.bysisi.pl/19-spodenki-damskie natomiast prognozy są różne (jest jeszcze sporo czasu, nie wiem czy da się to tak dokładnie przewidzieć teraz). No i tu pojawia się mój dylemat. Czy nie odwołać rezerwacji i nie wybrać się gdzieś dalej, gdzie będzie gwarancja ciepła? Teoretycznie mam jeszcze taką możliwość. Nie chciałabym mieć poczucia zmarnowanego urlopu (na który bądź co bądź się czeka). Do tego dochodzą jeszcze ceny nad Bałtykiem - porównywalne z tymi znacznie cieplejszymi kurortami. Co byście zrobili na moim miejscu?

Moje poprzednie tematy:
09-08-2017 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,424
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Urlop
Z pogodą nigdy nic nie wiadomo i bywa dość kapryśna, ja zazwyczaj jak gdzieś wyjeżdżam to zabezpieczam się na różne sposoby

Moje poprzednie tematy:
    17-08-2017 09:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    eDom
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 48
    Dołączył: Jan 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Urlop
    Tak, dobrze jet wybrać takie miejsce nad polskim morzem gdzie jest jeszcze coś ciekawego do zwiedzania w okolicy jeśli pogoda nie dopisze albo miejsce alternatywne dla plaży, kryty basen itp. Można takie miejsca znaleźć na tej stronie http://www.edom.pl/ , dobrze jest wcześniej je rezerwować

    Moje poprzednie tematy:
      02-09-2017 21:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Lukrecja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,099
      Dołączył: Jan 2015
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #4
      RE: Urlop
      Tak naprawdę pomysłów na spędzenie urlopu może być całe mnóstwo. Sama biorę pod uwagę przede wszystkim taką opcję jak wczasy nad morzem z dzieckiem i to we wrześniu. Nie ma tam już w tego tłumów, a co więcej udało mi się już znaleźć moim zdaniem fajne darłowo apartamenty w korzystnych cenach na http://www.plater74.pl/ , wobec czego opcję tą na pewno wezmę pod uwagęSmile/

      Moje poprzednie tematy:
      07-09-2017 17:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lidka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 357
      Dołączył: Nov 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Urlop
      A ja wybieram się na krótki urlop jeszcze w październiku, co prawda tym razem nie nad morze, ale w góry. Zachętą do wyjazdu była dla mnie duża obniżka, o połowę w taniej we wszystkie dni robocze w październiku https://www.sunandsnow.pl/Region/Index/1/0

      Moje poprzednie tematy:
      19-10-2017 00:07
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      monikabert90
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,419
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Urlop
      Jeśli już jechać na urlop, to tyko nad nasze piękne, polskie morze Wink My staramy się wyjechać nad Bałtyk każdego roku Wink W tym roku wybraliśmy hotel zalewski w Mrzeżynie, ma on sporo pozytywnych opinii, więc chętnie sami sprawdzimy, jak tam jest Wink Powiem szczerze, że basen i strefa Wellness brzmią zachęcająco Smile Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić Wink

      Moje poprzednie tematy:
      20-06-2021 18:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dudson
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Urlop
      Jeśli chodzi o domki nad polskim morzem, to zerknijcie tutaj na pewno u nich znajdziecie jakiś fajny nocleg dla siebie. Rezerwacje są proste i co najważniejsze nie są drogie.

      Moje poprzednie tematy:
      06-08-2021 19:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      wigzi
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,036
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Urlop
      Ostatnio natknęłam się na melanotan i powiem wam, że jest to bardzo ciekawy produkt do opalania, chyba się na niego skuszę. Co do ceny, to nie jest ona niska, ale myślę, że zadziała cuda.

      Moje poprzednie tematy:
      03-04-2022 11:43
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fatyka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,293
      Dołączył: Jan 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Urlop
      Na urlop zazwyczaj jeżdżę na działkę do siebie na wieś i powiem wam, że świetnie sprawdziła się u mnie kuchenka turystyczna od https://olajgarden.pl/pl/p/Kuchenka-tury...x-gaz/3031 . Nie zawodzi, jest bardzo solidnie wykonana także bez problemu mogę przyrządzać na niej różnorodne posiłki

      Moje poprzednie tematy:
      04-04-2022 12:07
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Eagle
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 665
      Dołączył: Dec 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Urlop
      Jeśli szukacie idealnego miejsca na urlop to polecam zajrzeć na stronę https://zajazdjurajski.pl/. Na pewno wam się spodoba, szczególnie jeśli szukacie spokojnego miejsca na urlop.
      Moje poprzednie tematy:


      Energooszczędne domy z drewna
      11-04-2022 15:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS