Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość online
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Księgowość online
To jest temat, jaki również i mnie interesuje. Jeśli mam być szczera, to księgowość przez internet jest mi najbliższą opcją dziś. Rachunki i faktury muszą być wystawiane i tu nic się nie zmieni. Dlatego konieczne dla mnie będzie przede wszystkim odpowiednie i sprawne rozliczenie. Stąd szukam właśnie dla siebie spoko opcji. Co wy na to?

Moje poprzednie tematy:
05-01-2022 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Księgowość online
Uważacie, że księgowością lepiej jest zająć się samodzielnie, czy też rozsądniej jest powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie? Natknęłam się ostatnio na oprogramowanie, które jest stosunkowo tanie i podobno bardzo łatwo korzysta się z tej formy rozliczania, bo jest w pakiecie wsparcie specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin. Jednak w opcję wchodzi również program do fakturowania darmowe , a darmowa opcja bardziej mnie przekonuje.

Moje poprzednie tematy:
02-02-2022 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Księgowość online
W jaki sposób się rozliczacie z urzędem skarbowym? Ciekawa jestem czy nadal poprzez papierowy druk PIT 37, czy jednak zaczęliście robić to poprzez e-PIT? U mnie od kilku lat przeważa możliwość rozliczenia komfortowego, dlatego też rozliczam PIT online. Kiedyś dzięki takiemu artykułowi, jak ten https://www.dts24.pl/pit-37-rozliczenie-pit-e-pity/ dowiedziałam się o takiej możliwości.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2022 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Księgowość online
Ja korzystam z https://lp.morganizerfinansow.pl/ryczalt99 Smile Pomaga mi zarządzać finansami mojej firmy , do tego mają teraz naprawdę świetną promocję do nowych klientów Smile Kiedy zaczynałam prowadzić firmę, byłam przerażona całą księgowością, od kiedy korzystam z mOrganizera finansów wszystko stało się naprawdę bardzo proste Smile
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
13-02-2022 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Księgowość online
Witajcie, jak mam Wam powiedzieć o księgowości, podatkach, skoro ja za dużo o tym nie słyszałam? Może lepiej, jeśli kancelaria podatkowa bydgoszcz będzie Wam doradzać. W końcu tak ważne kwestie z nimi powinniście omawiać. Nikt się ogólnie nie dowiedziałby, jak to wszystko działa, jeśli się tym na chwilę zainteresuje. Co wy na to?

Moje poprzednie tematy:
14-02-2022 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel4437878
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,598
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Księgowość online
Na pewno bardzo dużo osób zdecyduje się skorzystać z księgowość online . Sam o tej ofercie dowiedziałem się od kumpla.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2022 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Księgowość online
Bardzo dobrym wyborem będzie oczywiście https://morganizerfinansow.pl/ . Jest to doskonały program do wystawiania faktur. Korzystam z niego od niedawna, ale sprawdził się super. Jest dużym ułatwieniem

Moje poprzednie tematy:
05-05-2022 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Księgowość online
Szczerze mówiąc to przeglądając różne oferty na księgowość w moich okolicach udało mi sie trafić na biuro https://biuro-optimum.eu/pelna-ksiegowosc-w-lodzi/ które jest mocno polecane w Łodzi. Prowadzę swoją firmę więc dobrze prowadzona księgowość to podstawa. Mamy na forum kogoś, kto korzysta z ich usług i napisze coś na temat jakości?

Moje poprzednie tematy:
09-05-2022 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: Księgowość online
własna firma to naprawdę ciężki kawałek chleba - praktycznie trzeba być w pracy non stop i ciągle się martwić czy ktoś zapłaci, czy będzie na podatki i tak dalej. jeśli chodzi o faktoring to ja sama korzystałam z takich narzędzi podobnych do https://wff.com.pl bo sama miałam kilka takich aytuacji że dłużnik nie wpłacił kasy a podatki musiałam odprowadzić.

Moje poprzednie tematy:
22-05-2022 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: Księgowość online
To jest właśnie fajne w tym wszystkim, że są teraz takie systemy, oprogramowanie dla biur rachunkowych . Praca teraz całkiem inaczej, bo jest dużo sprawniejsza i efektywniejsza. Można uniknąć też różne błędy i szybciej dostarczać faktury klientom. Super...

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2022 10:18 przez jjusti18.)
28-05-2022 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Księgowość kambac 20 12,629 06-03-2024 02:28
Ostatni post: Areni
  Księgowość w firmie zoee8 36 15,106 20-01-2024 16:36
Ostatni post: Aldonka88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS