Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leczenie depresji
Autor Wiadomość
MonikaRab
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: leczenie depresji
Witaj,
moja mama walczyła z depresją wiele lat. To poważna, ale często bagatelizowana choroba. Uważam, że powinnaś znaleźć dobry gabinet psychoterapii kraków. Najważniejsze, że jesteś świadoma swojego stanu i szukasz pomocy. Istotne jest również wsparcie bliskich osób.

Moje poprzednie tematy:
04-02-2019 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #12
RE: leczenie depresji
Można sobie tutaj https://kavasklep.com/kava_kava poczytać jak działa kava kava . Przede wszystkim uspokaja i koi nerwy. Również odpręża. Warto też zauważyć, że jest legalna w Polsce i nie uzależnia. Myślę, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, ponieważ zapobiega depresji. Nie można jednak jej przyjmować, jeśli zażywamy środki psychotropowe.

Moje poprzednie tematy:
24-04-2019 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 579
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: leczenie depresji
(21-04-2018 21:10)magda906 napisał(a):  O Psychomedic słyszałam nie tylko w kontekście leczenia depresji, ale i zaburzeń odżywiania - jedna z lepszych klinik. Co do zapisów tez maja plus - pracują 7 dni w tygodniu, można dzwonić pod nr 22 253 88 88

7 dni w tygodniu? Dobrze wiedzieć. Szukałam właśnie miejsca z taką opcją. Ja cierpię na chroniczny brak czasu. Praca, dziecko do tego kursy dodatkowe. Nie wiem czy u mnie to nawał zajęć, czy jakiś faktyczny problem, ale chciałabym się skonsultować ze specjalistą i dobrze, że w Psychomedic mogę to zrobić nawet w niedzielę.

Moje poprzednie tematy:
26-06-2019 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: leczenie depresji
Depresja to poważna choroba i nie można jej bagatelizować. Przechodzenie przez nią może być ciężkie, więc pomoc psychologa będzie przydatna. Trzeba jak najszybciej uzyskać pomoc, więc warto się zgłosić do PsychoMedic w Łodzi i specjalista pomoże.

Moje poprzednie tematy:
25-07-2019 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,433
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: leczenie depresji
Depresja to choroba i powinno się ją leczyć u lekarza, a nie ignorować.

Moje poprzednie tematy:
    25-07-2019 14:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: leczenie depresji
    Mama mojej znajomej miała poważne problemy z depresją po śmierci męża i wiem, że była pod stałą opieką psychologa z takiego miejsca, jak strona centrum medycznego cm-klara.pl Mają dobre opinie i fachową pomoc, więc myślę, że warto rozważyć takie kwestie.

    Moje poprzednie tematy:
    27-07-2019 11:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lilka91
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,116
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: leczenie depresji
    Myślę, że warto spróbować metody leczenia integracyjnego w imc wellness - https://imc.wroc.pl/ Dzięki tej metodzie pacjent nie jest postrzegany jako jednostka chorobowa. Lekarze biorą pod uwagę całościowy stan pacjenta - również psychiczny - i starają sie dotrzeć do najgłębszych zakamarków choroby.

    Moje poprzednie tematy:
    30-07-2019 00:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Morwa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 278
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: leczenie depresji
    Kajtek ma 100% rację. Nie można tego bagatelizować, bo to już po prostu prawdziwa i poważna choroba. Takie osoby potrzebują mnóstwo wsparcia i zrozumienia, a niestety wiele z takich osób tego nie otrzymuje. Także terapia to jedno z najlepszych wyjść. PsychoCare bardzo fajnie opiekuje się swoimi pacjentami, no i też można do nich nawet się umówić na następny dzień.

    Moje poprzednie tematy:
    03-08-2019 15:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marzyna
    Member
    ***

    Liczba postów: 171
    Dołączył: Oct 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: leczenie depresji
    Niestety depresja dopadła także mnie, ale na szczęście po wielu terapiach u Pani psycholog https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ udało mi się ją wyleczyć. Jeśli masz takie nieprzyjemnie doswiadczenia i masz problemy, to skorzystaj z ich usług.

    Moje poprzednie tematy:
      31-10-2020 00:47
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kamila_mermer
      Member
      ***

      Liczba postów: 60
      Dołączył: Dec 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: leczenie depresji
      Bliska mi osoba cierpiała na depresję, przeglądaliśmy oferty najbardziej polecanych klinik i trafiliśmy do http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa. Nie żałujemy wyboru, jest to świetne miejsce, w którym pracują fantastyczne osoby. Posiadają świetne podejście do pacjenta i dobierają indywidualne leczenie, którego pierwsze skutki widoczne są niedługo po rozpoczęciu terapii.

      Moje poprzednie tematy:
      21-11-2020 00:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Leczenie alkoholizmu laik66 10 452 06-10-2023 09:11
      Ostatni post: dajuber
        Leczenie alkoholizmu klara 7 740 05-03-2023 22:23
      Ostatni post: gorskakozica

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS