Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę polecacie?
Autor Wiadomość
Danka
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #55
RE: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę polecacie?
Moim zdaniem kupowanie marek "dla znaczka" nie ma sensu. Owszem są osoby, które robią to dla podbudowania własnego "ego" ale jeżeli ktoś ma tego rodzaju problemy i reaguje w ten sposób, to moim zdaniem winien udać się do psychologa. Podobnie na zasadzie, jak sprzęt kupuje się by koledzy czy koleżanki widziały. Dla mnie to bez sensu. Mogę podać również z najbliższej rodziny. Kupiliśmy mamie robota kuchennego Sauber, takiego jak pod linkiem - https://sauber.pl/Robot-Kuchenny-Sauber-TH7-p80 i mama jest bardzo zadowolona, a sprzęt w niczym nie ustępuje znacznie droższemu modelowi firmy, która w pewien sposób wprowadzała w ogóle tego rodzaju produkty do sprzedaży. Innym przykładem jest pralka którą kupili 4 lata temu rodzice. Wybierali pomiędzy dwoma modelami i wybrali droższy model firmy Candy, licząc na to, ze bardziej renomowana firma i dłużej będzie im służyć. Pralka jeszcze chodzi, ale łożyska wyją niemiłosiernie i oczywiście nie można ich samych wymienić, druga sprawa, to obudowa jest zardzewiała (lewy dół i lewa góra obudowy. Moim zdaniem to co przepłacili za markę nie miało sensu

Moje poprzednie tematy:
09-09-2019 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę polecacie? - Danka - 09-09-2019 22:42

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mechanik - kogo polecacie? lenalenka 6 349 29-04-2024 12:27
Ostatni post: dajuber
  Jaka elewacja najlepsza ? karumas 18 1,540 29-04-2024 07:51
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS