Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Właśnie urządzam kuchnię i tak się zastanawiam, czy jest jakaś moda nakazująca aby sprzęty były jednej marki? Koleżanki uparcie twierdzą, że jeśli tak zrobię to będzie wyglądać bardzo elegancko i prestiżowo... Ale czy prestiż jest najważniejszy? Czy funkcjonalność, wygoda i bezawaryjność? Przy okazji może pochwalcie się swoim sprzętem, chodzi mi konkretnie o lodówkę (wolnostojącą), mikrofalę (do zabudowy), piekarnik (do zabudowy), płytę indukcyjną (do zabudowy) i zmywarkę (do zabudowy). Poradźcie jakich producentów unikać, jakie macie doświadczenia itp. Dotychczas w mojej kuchni królował Electrolux i Whirlpool, złego słowa powiedzieć nie mogę o ich agd, chociaż odkurzacz centralny Electroluxa to jakaś totalna porażka.. W Mediaexpercie pan sprzedawca kiedy oglądałam sprzęty próbował wmówić że najlepsza jest Amica i tylko Amicę mi poleca, nic innego mi nie sprzeda, żebym potem nie klęła na niego i takie tam. To co mówi sprzedawca należy dzielić na dwa, albo mówi prawdę bo jest fajnym sprzedawcą, albo wciska Amicę bo tak ma narzucone odgórnie. Czyli na dwoje babka wróżyła. Mój mąż też jest zdezorientowany, bo jak twierdzi "kiedyś agd robili inżynierowie, a dzisiaj robią księgowi"...
Jeśli chodzi o wyposażenie kuchni w agd to warto poczytać tu https://deko-rady.pl/sprzet-agd-do-kuchni co się przydaje ze sprzętów i jak je zagospodarować, żeby nie zajmowały za dużo miejsca w kuchni. Ja np planuję zabudować lodówke, piekarnik, mikrofalę, ekspres i zastanawiam się co zrobić z robotem kuchennym Smile macie jakieś pomysły?
Ja zawsze staram się wybierać sprzęt z jak najwyższej półki i czasem, nie oglądam się nawet na ceny. Wiem, że za dobrą jakość się płaci ale jak się dobrze poszuka to można znaleźć naprawdę korzystne oferty. Taką niewątpliwie jest http://www.zadowolenie.pl/dom-i-ogrod/ku...s-ekh006-1 gdzie znajdziecie wysokiej jakości sprzęt kuchenny w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie zawiedziecie się na nich, gwarantuję.
Wcale nie musi być wszystko jednej marki, ba, jakby nie patrzeć u mnie w domu każdy sprzęt z innej bajki Smile Ważne żeby był dobry jakościowo i długo działał.
Ja może nie mam wszystkich sprzętów AGD jednej marki, ale aż trzy rzeczy mam z Kernau - lodówkę, płytę indukcyjną i piekarnik do zabudowy. Ze wszystkich sprzętów jestem w stu procentach zadowolona, bo nie dość że dobrze wyglądają w naszej kuchni to jeszcze jakościowo są w porządku. A do tego długa gwarancja - jak dla mnie to marka nad którą warto się zastanowić kupując AGD, bo naprawdę warto Smile
Ja staram się mieć sprzęt jednej marki. Niestety są z różnych kolekcji Sad Wydaje mi się, że najważniejsze aby współgrały ze sobą kolorystycznie. Smile
Owszem na początku można sobie kupić sprzęt jednej firmy jednak musimy się liczyć z tym, że za jakiś czas i tak wszystko było pomieszane. A to się coś zepsuje, albo nagle się spali, zazwyczaj dzieje się to przed świętami więc nie zastanawiamy się nad marką tylko aby np. lodówkę dostarczyli jak najszybciej i była w miarę tania. Ja zazwyczaj patrzę na cenę i jakość dlatego rozmyślam nad wolnoobrotową wyciskarką do soków Muke klasy premium. Po pierwsze klasa premium daje 10 letnią gwarancję na silnik. Po drugie części zamienne takie jak sita, dodawane są do zestawu w większej ilości a ich koszt, jest nawet o połowę tańszy niż u innych producentów. Ważnym atutem wyciskarki Muke, jest ilość obrotów bo tylko 30 na minutę a jak wiadomo, im wolniej pracuje wyciskarka tym mniej utlenia się witamin i enzymów. Dodatkowo pionowa budowa pozwala na bezproblemowe włożenie jej do szafki kuchennej, oraz jest łatwa w czyszczeniu.
Podczas wyboru sprzętu AGD wcale nie trzeba się kierować tym, żeby wszystkie urządzenia pochodziły od jednej marki. Kluczową kwestią jest ich funkcjonalność. Dlatego lepiej wybór zmywarki dokonać po analizie jej parametrów, a nie patrząc na to, kto ją wyprodukował. Warto też korzystać z tego typu poradników, ponieważ one ułatwiają zakupy.
Ja ostatnio trafiłam na super stronkę http://www.eldom.eu/sklep/ i tutaj planuje zakupić sobie wyciskarki wolno obrotowe. Sklep ma ogólnie ogromny asortyment wszelkiego sprzętu do domu, także jest z czego wybierać. Dużym plusem jest konkurencyjna cena.
Ja kupuję sprzęt tylko i wyłącznie firmy Clatronic.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie