Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rolety
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,825
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Rolety
Powiem Wam szczerze, że rolety zewnętrze to najlepszy wybór, na jaki możecie sobie pozwolić. Świetnie działają i nie ma żadnego porównania ze zwykłymi roletami, które ma się w środku, w domu. Na rynku jest wiele firm, które oferują takie rolety, ale firma Drutex ma chyba najlepszą ofertę. Jeśli wymieniacie okna to możecie od razu zdecydować się na cały pakiet z roletami.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2019 13:40 przez magda676.)
27-06-2019 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Rolety
Jeśli zamówicie okna z żaluzjami międzyszybowymi to nie będą potrzebne dodatkowe rolety, ja tak zrobiłam u siebie. Mam okna od https://okna-internorm.pl/dlaczego-warto/montaz i zamówiłam je tam wraz z montażem, jednak zależało mi aby certyfikowany montażysta mi je założył. Tym sposobem są energooszczędne, takich potrzebowałam.

Moje poprzednie tematy:
27-06-2019 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rencia
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Rolety
Niedawno wprowadziłem się do nowego mieszkania. Niestety pomieszczenia nie są wyposażone w rolety. Co gorsze, mój pokój położony jest od wschodu, przez co każdego ranka słońce nie daje mi się wyspać. Ponadto podgrzewa temperaturę w pomieszczeniu do tego stopnia, że zmuszony jestem udać się do salonu i na tapczanie dosypiać te kilka godzin. Dlatego postanowiłem poszperać trochę w internecie i poszukać firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem rolet w Szczecinie. Znalazłem sklep http://www.rolis.pl, który posiada szeroki wachlarz produktów. Bardzo spodobały mi się rolety rzymskie, ponieważ dzięki temu, że szyte są z różnych materiałów, mogą pełnić także funkcję firanek lub zasłonek. W związku z tym chciałbym zapytać, czy jest ktoś w ich posiadaniu oraz, czy może podzielić się opinią na temat ich funkcjonalności.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2019 09:11 przez rencia.)
    01-07-2019 10:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kris12
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,101
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #44
    RE: Rolety
    Zobaczcie sobie koniecznie na propozycję marki Roletex. Mają różne rolety dopasowane do konkretnych potrzeb. Jakość przy wyborze jest bardzo ważna.

    Moje poprzednie tematy:
    30-07-2019 23:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lilka91
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,116
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #45
    RE: Rolety
    Rolety możesz bez problemu zamówić na https://rollcenter.pl/produkt/roleta-dzi...-w-kasecie Sama myślę o roletach dzień noc w kasecie. Z tego co wiem istnieje możliwość zamówienia rolet na wymiar w dowolnym kolorze i z wybranym wzorem.

    Moje poprzednie tematy:
    31-07-2019 17:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Amelka01
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 628
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #46
    RE: Rolety
    Rolety wedlug mnie są dosyc w porzadku chociaz zalezy tez jakie one są - jakosc jest tutaj kluczowa. A jak z innymi dekoracjami stoicie w pomieszczeniach - np w salonie czy sypialni? Ja ostatnio postawilam na obrazy - glownie natura i rysunki mojej corki ktora zaczyna rozwijac swoj talent artystyczny Smile Zakupilam kilka ladnych i eleganckich ram na wymiar https://aluramy.pl/na-wymiar z ktorych jestem bardzo zadowolona - swietnie wpasowaly sie w calosc aranzacji- wrecz nienagannie Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    05-08-2019 23:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    gatta
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,124
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #47
    RE: Rolety
    Mi się ostatnio zaczęły podobać rolety rzymskie. Można je dostać w różnym stylu.

    Moje poprzednie tematy:
      06-08-2019 11:59
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Manianna
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 911
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #48
      RE: Rolety
      Rolety rzymskie są bardzo ciekawe, poza tym to chyba jedne z modniejszych rolet. Bardzo duży wybór rolet znajdziecie w ofercie firmy https://wolakrakzal.com.pl/rolety-rzymskie/ . U nich można kupić nie tylko gotowe rolety ale też zamówić rolety na wymiar. Rolety wykonują szybko i bardzo solidnie. Do produkcji rolet wykorzystywane są materiały wysokiej jakości co sprawia, że rolety nie tylko są estetyczne ale też bardzo trwałe.

      Moje poprzednie tematy:
      19-08-2019 16:08
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kamila_7
      Member
      ***

      Liczba postów: 218
      Dołączył: Jul 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #49
      RE: Rolety
      Okna w mieszkaniu czy domu to nie tylko funkcjonalność, ale także dekoracja. A jakie muszą być idealne rolety? Funkcja zaciemniająca to obowiązek każdej rolety – niezależnie od tego czy jest to roleta materiałowa, rzymska, do okien dachowych czy dzień-noc. Poszukujesz czegoś odpowiedniego do swojego domu to zerknij na ofertę https://www.roletypomorze.pl firmy specjalizującej się w roletach okiennych.

      Moje poprzednie tematy:
        12-09-2019 12:00
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Melaska
        Member
        ***

        Liczba postów: 118
        Dołączył: Apr 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #50
        RE: Rolety
        W nowoczesnym stylu w domu, mieszkaniu, te raczej będą bardziej pasować niż firanki i zasłony. Rolety są na pewno dużo bardziej praktycznym rozwiązaniem. Myślę, że szukając takich akcesoriów, dekoracji do domu warto zerknąć na http://slonko.eu Również będziecie mogli znaleźć tu żaluzje, plisy, markizy wraz z montażem.

        Moje poprzednie tematy:
        16-09-2019 13:51
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Rolety Kaszana 10 887 23-04-2024 13:06
        Ostatni post: dajuber
          Rolety elacara 9 2,841 25-10-2023 15:30
        Ostatni post: patisia78

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS