Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okulary sportowe na rower i bieganie
Autor Wiadomość
oweto
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Okulary sportowe na rower i bieganie
Polecam polskie Polaris z polaryzacją, u mnie się sprawdzają. Cool
Pamiętam jak zakładałem różne konta bankowe poprzez przelew albo kurierem. Umowę podpisałem elektronicznie, została odesłana. Parę dni później dzwonię wieczorem do tego wybranego banku, ale oczywiście będąc pierwszym w kolejce. Niestety czas oczekiwania kilkanaście minut a konsultant jeszcze się nie zgłasza. Albo nie chce im się pracować (infolinia do 24…), albo siedzą na służbowych telefonach i rozmawiają z psiapsiółami. Tak niestety bywa na infoliniach. Czasy nie są najlepsze na wybór produktów finansowych w Polsce.
Następnego dnia się udało dodzwonić, ale oczywiście, nikt nic nie wie o umowie. Gdzie jest, kiedy będzie i czy w ogóle będzie. Istnieje coś takiego jak tracking… ale widocznie inpost niezbyt dobrze radzi sobie ze współpracą. Smile

Jeżeli szukacie darmowe konto to polecam. Jeżeli nie chcecie tracić nerwów to lepiej rozważyć ofertę innego banku. Na blogu znajdują się opinie klientów o różnych kontach bankowych, więc zawsze można coś wybrać.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2019 22:47 przez oweto.)
04-07-2017 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Okulary sportowe na rower i bieganie - oweto - 04-07-2017 23:25

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie kupić rower miejski pawelpruski 7 1,410 27-10-2023 10:22
Ostatni post: barto776
  Sportowe plecaki maminka 14 65,022 21-09-2023 18:53
Ostatni post: monikabert90

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS