Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble kuchenne
Autor Wiadomość
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Meble kuchenne
Meble kuchenne na wymiar możecie kupić w firmie Jago. Ich realizacje zapierają dech w piersiach, są ładne i całkowicie dopasowane do wnętrza i potrzeb klientów. Znajdziecie je na przykład tutaj http://www.jago-kuchnie.com.pl/meble-kuc...szkow.html , wraz z krótkim opisem.

Moje poprzednie tematy:
25-06-2018 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
domownik
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Meble kuchenne
Jeżeli mieszkasz w Krakowie, to może warto zajrzeć do Solvay Park? Powstaje tam strefa związana z wyposażeniem wnętrz. Wydaje mi się że meble lepiej oglądać na żywo. Dokładnie widzisz wymiary, kolor. A zdjęcia w internecie nie zawsze wzorowo oddają wygląd.

Moje poprzednie tematy:
    26-06-2018 14:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    śliwa
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 842
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #43
    RE: Meble kuchenne
    Oglądał ktoś już może blaty granitowe Marmo? Właśnie jestem na etapie mebli kuchennych i w ogóle remontu kuchni. Szukam czegoś naprawdę solidnego i takiego, co będzie wyglądało przez lata pięknie (a nie tylko przez pierwszy rok). Koleżanka ma ten blat Marmo i sobie chwali. Pytanie tylko czy u wszystkich się sprawdza.

    Moje poprzednie tematy:
    05-07-2018 00:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    benecka
    Member
    ***

    Liczba postów: 115
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #44
    RE: Meble kuchenne
    A co ze sprzętem agd? Widzę, że nikt z was nie wspomniał o Candy, a to naprawdę świetna firma. Warto też dodać, że ich sprzęty nie są jakoś bardzo drogie, a przy tym są strasznie funkcjonalne. Ja kupiłam płytę indukcyjną właśnie od Candy i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Jest łatwa w obsłudze, szybko się nagrzewa, łączy się z wifi.

    Moje poprzednie tematy:
    12-07-2018 15:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    rafek34
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 409
    Dołączył: May 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #45
    RE: Meble kuchenne
    Mi bardzo podobają się meble z kamiennym blatem. Jednak przy montażu takich mebli niezbędna będzie specjalna tarcza do betonu . Tarcza do betonu przetnie twardy, kamienny blat szybko i estetycznie. Właśnie to wyróżnia tarcze do betonu od pozostałych - po prostu ta świetnie sprawdza się w cięciu bardzo twardych materiałów jakim są kamień czy też beton.

    Moje poprzednie tematy:
    14-07-2018 10:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 822
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #46
    RE: Meble kuchenne
    A ja uważam że niezależnie od tego czy kuchnia jest mała czy duża to trzeba pamiętać że ma być funkcjonalna . Bo nie wiem jak wy ale ja w swojej kuchni spędzam mnóstwo czasu i to nie tylko na gotowaniu ale i na ploteczkach przy kawie. Jeżeli nie wiecie jak zabrać się za jej urządzanie to może porady z http://www.dessire.pl/o-czym-nalezy-pami...c-kuchnie/ wam w tym pomogą.

    Moje poprzednie tematy:
    14-07-2018 20:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mamakaroliny
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 422
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #47
    RE: Meble kuchenne
    Meble kuchenne sa bardzo ważne, ale lepiej wybrac praktyczne-zdecydowanie odradzam meble na połysk, ciężko utrzyac je non stop w czystości. W internecie kupuje bardzo wiele rzeczy, obecnie jestesmy na etapie wykanczania mieszkania, wiec wiele dodatków kupuje włąsnie w sieci. Kuchnia to takie małe królestwo kobiet, wiec meble i akcesoria do kuchnia powinnyśmy wybierać same. Własnie buszuje po stronie sklepu https://sklep.technica.pl/mbm

    Moje poprzednie tematy:
    16-07-2018 15:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #48
    RE: Meble kuchenne
    To prawda, że meble kuchenne to ważna rzecz. Przede wszystkim kuchnia powinna być urządzona funkcjonalnie. Nie ma nic gorszego jak meble, które są źle zaprojektowane bądź niepraktyczne. Ja zamawiałam kuchnię na wymiar od firmy http://www.fabrykabm.pl/oferta/meble-kuchenne . U nich znalazłam świetną kolekcje mebli kuchennych otwieranych na dotyk. Takie nowoczesne rozwiązanie doskonale ułatwia prace w kuchni.

    Moje poprzednie tematy:
    29-07-2018 18:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #49
    RE: Meble kuchenne
    A co myślicie o sklepie Miratek? Czy kiedyś zamawialiście u nich meble? Jak je oceniacie? Ja właśnie jestem przed kapitalnym remontem kuchni. Oprócz samego wnętrza, planuję również zakupić nowe krzesła. Zaciekawiła mnie ich oferta https://miratek.pl/krzesla-kuchenne,c6.html . Proponowane przez nich krzesła nie tylko są stylowe, ale wydają się również solidne.

    Moje poprzednie tematy:
    31-08-2018 22:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Eagle
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 677
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #50
    RE: Meble kuchenne
    Jeśli chodzi o sprawdzone meble kuchenne na wymiar to polecam firmę EM-meble. Sam mam od nich meble i wyglądają naprawdę dobrze. Do tego są wykonane solidnie i z dużą dokładnością - idealnie pasują do mojej kuchni.
    Moje poprzednie tematy:


    Energooszczędne domy z drewna
    05-09-2018 15:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      meble dla malucha asfalt1 9 28,190 17-02-2023 13:42
    Ostatni post: jowitta41
      Meble dla dziecka z EPP zofialipska 1 759 20-01-2023 13:37
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS